Що собою представляють ігри стрілялки?

0
2583

ігри стрілялкиВідбити нашестя зомбі, взяти участь в спецоперації проти терористів, стати ельфійським лучником або справжнім снайпером і випробувати безліч інших незвичайних і цікавих відчуттів допоможуть флеш ігри стрілялки! Всі вони дуже яскраві, мають круту графіку і захоплюючий геймплей - це найкраща розвага для войовничих хлопчиків і дівчаток, які мріють взяти участь в небезпечному бою і відчути адреналін від випущених ворогом куль, які проносяться повз. Всім їм хочеться відчути радість від точного попадання і побачити поваленого супротивника. До речі, пограти в стрілялки онлайн ви можете на сайті es-area.net.

Стрілялки - це ігри на всі часи

Юні представники сильної статі в усі часи любили бавитися з допомогою іграшкової зброї. Зразки вони підглядали у своїх кумирів - сильних і відважних воїнів, які постійно миготіли перед очима на екранах телевізорів і були зразком для наслідування. Спочатку в ходу були дерев'яні мечі та луки, що виготовляються з першої-ліпшої гілки. Потім їм на зміну прийшли іграшкові мушкети, а потім - автомати і лазерні пістолети. Правда, матеріалом для виготовлення навіть найсучаснішої зброї було все теж дерево, що і багато років тому. Головною рушійною силою ігор залишалася фантазія, але вже в ній хлопчакам ніколи не доводилося відмовляти. Будь-яка підходяща гілка могла стати грізною зброєю і приносити задоволення від улюбленої гри.

Однак, якщо з дерев'яними мечами все було зрозуміло і ніяких суперечок про місце і взагалі факт поразки супротивника і суперечки бути не могло, то в ході застосування дерев'яних і пластмасових моделей вогнепальної зброї виникала маса неоднозначностей. Зокрема, головне питання - потрапив чи ні? Ну і куди потрапив, якщо все таки потрапив? Цей момент викликав не одну тисячу гарячих перепалок по всьому світу, але не зробив войовничі забави менш популярними.

А потім з'явилися комп'ютери! Слідом за комп'ютерами в наше життя щільно увійшли і комп'ютерні ігри. Природно, і тут стрілянина були на піку популярності! Комп'ютерні світи взагалі можуть бути абсолютно різноманітними, адже вони віртуальні. Тепер стало можливим взяти в руки справжній (хоч і віртуальний) автомат або пістолет і відправитися в саму гущу бойових дій в будь-яку просторово-часову точку реального світу або навіть в якусь фантастичну вигадану реальність. Хочете стати солдатом Другої світової війни і відправитися громити німецьких окупантів по всій Європі - будь ласка, хочете брати участь у військовій операції в Іраку - немає ніяких проблем!

А можливо мрія всього вашого життя - це громити імперських штурмовиків за допомогою лазерних гармат (і це легко здійснити в віртуальній реальності). Проблема визначення точності, до речі, тут була вирішена - монстри на екрані моніторів оперативно вмирали при влучному попаданні. Взагалі, ігри стрілялки для комп'ютерів і інших пристроїв мають безліч переваг, крім одного - вони абсолютно нереальні і не дають відчути фізичної активності та напруги бою. І знову на допомогу прийшли технології, тільки вже не комп'ютерні, а науково-промислові.

З'явилися справжні, можна сказати, професійні, ігри, що дозволяють постріляти в реальному житті. Ви напевно знаєте їх - мова йде про пейнтбол, страйкбол і лезертаг. Тут звичні і знайомі багатьом з дитинства відчуття ігри в війну поєднуються з самим сучасним обладнанням, яке дозволяє повірити, що ви і правда в гущі битви. Більше не стоїть питання з реалістичністю - камуфляж, спеціально обладнані полігони і по-справжньому стріляюча зброя не дадуть засумніватися в тому, що відбувається. Таким чином і у хлопчиків і у дорослих тепер є можливість вдосталь постріляти і як слід побігати, відчувши справжню радість від жартівливих бойових дій.

Сучасний віртуальний світ пропонує безліч найрізноманітніших розваг, але ігри стрілялки залишатимуться популярними завжди! Вони дають можливість виявитися в самій гущі гарячої битви і відчути себе безстрашним бійцем, чия зброя завжди б'є точно в ціль. Ось чому іграшки, в яких потрібно відстрілювати ворогів, так приваблюють хлопчиків і змушують їх знову і знову заряджати свій віртуальний автомат і виходити на стежку війни!

Источник: http://es-area.net/shooting-game.htm

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 187)

Комментарии:

ВВЕРХ