Що таке інтернет-маркетинг?

Мир переводов : Интернет
, 21:22
0
2831

інтернет-маркетингРозміщувати рекламу онлайн і продавати продукти або послуги в мережі - ось найпростіше визначення інтернет-маркетингу. На сьогоднішній день, цей вид комерції переживає небувалий розквіт, і якщо ваші потенційні клієнти знають, як користуватися Інтернетом - а за останніми даними, одна тільки аудиторія Рунета складає зараз 73,8 млн осіб - інформація про цю форму ведення бізнесу вам просто необхідна.

Інтернет сьогодні - це не лише засіб, а й повноцінна сфера для реалізації всіх аспектів традиційного маркетинг-міксу: ціни (price), продукту (product), місця продажів (place) і просування (promotion). Кожен сучасний підприємець прагне відкрити віртуальні двері перед своїми покупцями, і все більше людей по всьому світу зацікавлені в такому вигляді торгівлі.

Ми постійно чуємо навколо - контекстна реклама, Ліди, оптимізація, SEO, просування в соціальних мережах, контент-менеджмент, юзабіліті, копірайтинг, веб-аналітика, вірусні відео, але по суті, всі ці страшні слова - це частини єдиного цілого, тому тим, хто тільки замислюється про переведення свого бізнесу онлайн, треба чітко знати відповіді на питання: що таке інтернет маркетинг і навіщо він потрібен?

інтернет-маркетингЯк вже було сказано, інтернет давно перестав бути просто засобом передачі інформації (media), перетворившись з місця для розміщення реклами в повноцінний канал продажів, що дозволило добитися максимально швидкої конверсії, або переходу звичайних відвідувачів сайту в потенційних, а потім і реальних покупців.

За допомогою інтернету, крім реклами бренду і продажу товарів, поступово стали просуватися також інформація, ідеї, послуги, сервіси - все, що якимось чином приносить прибуток своїм власникам.

Згідно intermonte.org: зміст інтернет-маркетингу, або роботи фахівця відповідного профілю можна розкласти на чотири головних складових, перелічених у порядку їх реалізації для будь-якої маркетингової кампанії:

  • визначення стратегії;
  • генерація трафіку;
  • збір і аналіз інформації;
  • фіделізація клієнтів.

Деякі інтернет-маркетологи виділяють, як окрему активність - створення, оптимізацію і координацію роботи сайта / лендінга, інші вважають єдиним завданням «фахівця з просування» - залучення клієнтів через інтернет і підвищення продажів, а значить, інструментами інтернет маркетингу є: генерація трафіку, підготовка потенційних покупців (lead) до покупки, «закриття» угод і забезпечення повторних продажів.

Інтернет-маркетолог, крім володіння широким спектром різних інструментів для проведення рекламних кампаній та PR-акцій в мережі, повинен володіти «аналітичним мисленням», тобто бути здатним зрозуміти, пояснити і використовувати дані, які він отримує в результаті вчинених дій.

Всі ці відмінності у визначенні - це просто питання пріоритетів і розподілу обов'язків, особливо в великих компаніях, де «інтернет-маркетинг» являє собою результат зусиль цілої команди фахівців, що відповідають кожен за свою частину роботи. Тому правильніше було б розглядати всі явища в комплексі, як ланцюг взаємопов'язаних кроків, а не набір окремо взятих інструментів.

Висновки

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що комплексний інтернет маркетинг - не якась одна дія або поняття, а потужний засіб просування бізнесу в мережі, який включає все - від розробки стратегії до утримання існуючих клієнтів.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 196)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ