Циркуляційні та рециркуляційні насоси

0
2346

Циркуляційний насосЗавдання циркуляційного насоса - забезпечення руху теплоносія в системі опалення. Правильно підібраний циркуляційний насос, забезпечує своєчасну і в потрібному обсязі подачу теплоносія до опалювальних приладів (радіаторів, конвекторів, контуру теплої підлоги), робить систему опалення економною, і одночасно має достатню теплову потужність.

Купити циркуляційний насос в даний час зовсім не складно. Виробників безліч. Самі відомі і дорогі - це GRUNDFOS та WILO. У великій кількості на ринку присутні менш відомі і дорогі, але не менш якісні виробники:  Emaux, IMP PUMPS, Kripsol, HALM, CALPEDA, SPERONI та інші. Для особливо економних пропонується продукція китайських виробників. Ціна циркуляційних насосів такого типу невисока, але, на жаль, і якість не дуже. Доречі, в Україні купити циркуляційний насос ви можете в інтернет-магазині: dnipropools.com.ua.

Як вибрати для опалення циркуляційний насос?

Взагалі особливих складнощів з цим бути не повинно. Можна за укрупненими показниками, можна розрахувати самостійно, можна використати спеціальні програми. Краще, якщо це буде виріб відомих торгових марок - IMP PUMPS, Emaux, GRUNDFOS, Kripsol, WILO. Циркуляційний насос працює практично половину сезону без перерви - він повинен відрізнятися надійністю і енергоефективністю.

Для двотрубних систем опалення, теплої підлоги доцільно купити циркуляційний насос з автоматичним настроюванням робочих характеристик (робочої точки). Насоси данного типу автоматично підлаштовуються під параметри системи. Завдяки цьому, значно економиться електроенергія, продовжується термін служби циркуляційного насосу. У GRUNDFOS - це насоси серії ALFA2, у HALM - HEP, у WILO - STRATOS, у IMP PUMPS - EGHN SMART.

Рециркуляційний насос

Призначення рециркуляційного насосу - це забезпечення негайної подачі гарячої води на точку водорозбору (змішувач і т. п.). Це досягається шляхом влаштування між бойлером з гарячою водою і точкою водорозбору окремої гілки рециркуляції. Циркуляцію гарячого водопостачання потрібно проектувати, якщо кількість води в трубі від бойлера до змішувача становить понад 3 літри, що є верхньою межею. Звичайно ж, слід прагнути до максимального зменшення об'єму. Наприклад, для труб TECE відстань при якому необхідно влаштовувати гілку рециркуляції, становитиме:

  • труба діаметром 1,6 см - 2700 см;
  • труба діаметром 2 см - 1800 см;
  • труба діаметром 2,5 см - 1200 см;
  • труба діаметром 3,2 см - 650 см.

Хороший вибір рециркуляционного насоса - це продукція фірм GRUNDFOS, WILO, HALM і IMP PUMP. Низький рівень споживання енергії, термостат, таймер - всі ці функції присутні в насосах цих торгових марок в залежності від комплектації.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 164)

Комментарии:

ВВЕРХ