Огляд Андроид ТВ бокс MK808B Plus

0
2241

Андроид ТВ бокс MK808B PlusВсього лише за 12 місяців медіаплеєри на базі операційної системи Android зробили великий стрибок в своєму розвитку. Оригінальний MK808B працював не так швидко як хочеться, тому йому на зміну прийшов новий міні-ПК MK808B Plus. Цей апарат заснований на чотирьохядерному чипі AmlogicM805 з графікою Mali-450, що працює під управлінням Android 4.4.2 KitKat. Більш потужний і має апаратну підтримку формату відео H.265 він на багато цікавіший ніж його попередник. Додайте до цього підтримку DNLA, Miracast, вбудований wi-fi та Bluetooth 4.0.

Що нового?

Додана підтримка визначення швидкості Wi-fi;
Додана підтримка hi10p;
Додана підтримка технології iOS 7 Airplay;
Додана підтримка визначення продуктивності SD карт;
Додана підтримка виведення інформації про USB HDD.

Технічні специфікації:

GPU: Quad-Core Mali-450 GPU;
CPU: Amlogic M805 Quad-Core 1.5G (Cortex-A5);
Оперативка: 1 GB DDR3;
Вынчестер: 8 GB NAND flash, а також підтримка карт пам'яті microSD до 32GB;
Бездротові інтерфейси: 802.11 b / g / nWi-Fi (вбудована антена) і Bluetooth 4.0;
Audio / Video Output: mini HDMI 1.4b;
USB: 1x USB 2.0 host port, 1x mini USB раз'ем живлення, 1x mini USB OTG port;
Блок живлення: 2A 5V.

Що в упаковці?

У порівнянні MK808B або його клонами, MK808B Plus має аналогічну комплектацію. На коробці тепер зазначена підтримка нової версії Android KitKat, 1080p відеовихід, підтримка декодування H.265 і quad-core чіпсет. Усередині коробки знаходиться наступна комплектація: Mini HDMI to HDMI кабель, 5v 2a блок живлення, Micro USB OTG кабель, Micro USB кабель живлення, керівництво по експлуатації англійською мовою.

MK808B Plus має в комплекті все необхідне для початку його експлуатації. Вам лише знадобиться пристрій для управління - USB миша або клавіатура, дротова або бездротова. Трохи засмутило те, що HDMI кабель мені здався закоротким так як медіаплеєр не естетично звисав збоку телевізора.

Зовнішній вигляд

Після відкриття упаковки було видно що MK808B Plus використовує майже такий же корпус як і його попередник - MK808B. Відмінність полягає лише в написах на корпусі і наклейках. Пристрій має прекрасне гумове покриття Soft Touch, яке приємно сприймається на дотик, порівнянне з корпусом у Nexus 7.

Пристрій дуже легкий. Настільки, що його вагу можна порівняти з вагою кабелю яким він підключається до телевізора. Через це при найменшому впливі він змінює місце розташування. Зате завдяки цьому і його малим габаритам він дуже зручний для перенесення. Фактично цю мультимедійну приставку можна взяти з собою куди завгодно, просто поклавши в кишеню як флешку. Можливо дана особливість зацікавить людей, які часто подорожують.

Зліва від пристрою знаходиться порт mini USB для підключення живлення і повнорозмірний USB порт, який призначений для підключення різних USB контролерів для керування пристроєм - миші, клавіатури, або зовнішніх накопичувачів. Спереду пристрою знаходиться слот для підключення карт пам'яті microSD з підтримкою карт пам'яті до 32Gb. Роз'єм mini HDMI знаходиться ззаду. Збоку знаходиться mini USB OTG port, який дозволяє підключати різні пристрої до медіаплеєра. Це дає можливість використовувати одночасно, два USB пристрої управління, наприклад мишку та клавіатуру або підключати зовнішній накопичувач інформації.

На задній частині пристрою видно два маленьких отвори, один з них - індикатор, який світиться синім при включенні пристрою. У другому знаходиться кнопка скидання, яка дозволяє отримати доступ до завантажувача і оновлення прошивки.

Може здатися незручним, що на пристрої, немає кнопки живлення. Насправді він включається автоматично після підключення його до джерела живлення. Вимкнути ж його можна програмно або за допомогою клавіші маніпулятора, якщо така у нього є. Процес першого включення тривав 35 секунд, після чого пристрій автоматично встановив розширення екрана 1080p. На пристрої вже стабільна працездатна прошивка версії 107k4, що дозволяє домогтися високого рівня продуктивності від тв-приставки.

Інтерфейс і встановлені додатки

При запуску стартує спеціалізований ланчер. В якому функціонал розбитий по категоріях. Одним з елементів який ми раніше не зустрічали є функція Clean Memory - очищення пам'яті. Дивно, але від її запуску не було помітно особливих поліпшень в роботі апарату.

За допомогою переходу в меню налаштувань можна отримати доступ до зміни елементів інтерфейсу. При бажанні ланчер можна відключити і перейти до стандартного робочого столу Android. Пристрій має попередньо встановлені Netfix, Play Market, Youtube, інші стандартні програми необхідні для початкового використання медіаплеєра, а також пару встановлених ігор.

Відтворення медіа контенту

Для тесту відтворення відео ми використовували Antutu's Video Tester 2.2. Ця програма запускає кілька файлів з різними кодеками а потім виводить результати.

Для оцінки продуктивності я запустив кілька тестів. У AnTuTu апарат набрав 16748 бал, що є гідним результатом для пристрою даної цінової категорії.

Epic Citadel показав FPS 23.6 fps при роздільній здатності 1080p, що теж є непоганим показником.

Nenamark 2 видав значення 37.3 fps.

Висока температура і перегрів є частими атрибутами пристроїв подібного класу, тому на протязі декількох годин ми запускали тести, що дають високе навантаження, грали в ігри і дивився відео. В результаті апарат був трохи теплим на дотик.

Ігри

Для тестування ігрової продуктивності ми встановили 3 гри: Running Fred, Angry Birds, Beach Buggy Blitz. У 2D іграх пристрій працює без нарікань. Продуктивність в режимі 3D виявилася не настільки вражаючою. Running Fred працював стабільно лише іноді злегка виявляючи малопомітні ривки картинки. Beach Buggy Blitz показав себе інакше. Ми змогли досягти стабільної частоти кадрів тільки при зменшення якості графіки. Однак з огляду на цінову категорію пристрої, результат не такий вже й поганий.

Продуктивність Wi-fi

Спочатку при підключенні до бездротової мережі швидкість передачі даних становила всього лише 5Mbps. Однак через деякий час роботи зросла до 26Mbps. Максимальна пропускна здатність досягає 64Mbps. Рівень прийому сигналу на протязі всього тестування залишався стабільним.

Для тестування швидкості ми використовували Wi-Fi Speed ​​Test для передачі файлу розміром 100 MB. Швидкість закачування виявилася 5.4 Mbps, а швидкість скачування 4.5 Mbps. Важливо відзначити, що швидкість Wi-Fi з'єднання залежить від багатьох факторів, наприклад, від наявності перешкод, потужності джерела сигналу, напруги в мережі, тому швидкість передачі даних у вас може бути інша.

Висновки

Нас досить вразив даний пристрій своїми можливостями, особливо при зіставленні з його вартістю. Фактично він надає повноцінний доступ в інтернет, дозволяє відтворювати практично будь-який медіаконтент, включаючи онлайн TV сервіси. Також має підтримку ігор, що дозволяє його використовувати як ігрову приставку початкового рівня.

Переваги:

  • компактність;
  • хороший рівень сигналу;
  • можливість відтворення відео 1080p;
  • стабільна робота ігр початкового рівня;
  • низька ціна.

Недоліки:

  • мало USB портів;
  • немає кнопки включення;
  • слабка Wi-Fi антена.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 187)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ