Що собой представляет хайп (HYIP)?

Мир переводов : Бизнес
, 12:41
0
2280

ХайпХайпи (з англ. HYIP - High Yield Investment Program) - це проекти, що зовні нагадують інвестиційні фонди, але на ділі є фінансовими пірамідами, які сплачують так званий "дохід" за рахунок коштів, які вклали нові вкладники.

Таке ім'я проекти отримали в мережі, тому що вони не мають ні фізичного представництва, ні будь-якої юридичної реєстрації своєї діяльності. Хоча іноді для правдоподібності на сайті хайпа і виставляються "липові" скани документів.

Хайп і його види в інтернеті

Низькодохідних хайп. Ця категорія сама "живуча" і може існувати роками. Такий хайп пропонує своїм інвесторам невеликий відсоток прибутковості - від 8 % до 15 % в місяць. Живе він довго тому, що часто одягає маску інвестиційного проекту, яку я люблю більше називати "Довірче управління, що не має підтверджень своєї діяльності (Псевдо ДУ)". Еталоном Псевдо ДУ можна вважати інвестиційний проект ММСІС Індекс ТОП 20.

ХайпВідрізнити хайп від Псевдо ДУ складно. На різних інтернет ресурсах і форумах по інтернет інвестицій їх також змішують один з одним через складність розмежування. Проекти Псевдо ДУ ще називають "Преміум хайпами".

Я ж намагаюся ці поняття хоч якось розмежовувати. Адже є такі Псевдо ДУ, які назвати хайпами і язик не повернеться, а є низьковідсоткові хайпи, що не мають ніякого відношення до Псевдо ДУ.

Ще одна відмінність низькодохідних хайпів - це плаваючий дохід, що ще більше нагадує Псевдо ДУ. При правильній рекламній кампанії низькодохідних хайп проживає в середньому 2-3 роки.
 

Середньодохідний і високоприбутковий хайпи. Ці 2 хайп-проекти пропонують інвесторам 16 - 60 % прибутку на місяць. Природно, термін життя їх значно коротший, ніж у низкодохідного. Середньодохідні живуть до декількох місяців, а високоприбуткові можуть не прожити і тижня.

Інвестувати кошти в хайпи можна тільки через електронні платіжні системи. Для "хайпобудівельників" анонімний Liberty Reserve був ідеальним варіантом, але після того як його закрила влада США, зараз активніше використовується Perfect Money. Хоча і він стоїть на черзі, що буде дуже прикро для хайпобудівельників.

В "тарифних планах" таких хайпів прописаний фіксований дохід, який залежить від суми вкладу і термінів інвестування.

Цікавий момент! У середньо- і високоприбуткових хайп-проектах виплати, які проходять через той же Perfect Money здійснюються миттєво в авто-режимі. Таким чином, можна швидко відстежити поточний стан платоспроможності хайпів.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 199)

Комментарии:

ВВЕРХ