ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
112

Що собой представляет хайп (HYIP)?

2016
28
Март
Admin
viewsПросмотров: 583         commentsКомментариев: 0

ХайпХайпи (з англ. HYIP - High Yield Investment Program) - це проекти, що зовні нагадують інвестиційні фонди, але на ділі є фінансовими пірамідами, які сплачують так званий "дохід" за рахунок коштів, які вклали нові вкладники.

Таке ім'я проекти отримали в мережі, тому що вони не мають ні фізичного представництва, ні будь-якої юридичної реєстрації своєї діяльності. Хоча іноді для правдоподібності на сайті хайпа і виставляються "липові" скани документів.

Хайп і його види в інтернеті

Низькодохідних хайп. Ця категорія сама "живуча" і може існувати роками. Такий хайп пропонує своїм інвесторам невеликий відсоток прибутковості - від 8 % до 15 % в місяць. Живе він довго тому, що часто одягає маску інвестиційного проекту, яку я люблю більше називати "Довірче управління, що не має підтверджень своєї діяльності (Псевдо ДУ)". Еталоном Псевдо ДУ можна вважати інвестиційний проект ММСІС Індекс ТОП 20.

ХайпВідрізнити хайп від Псевдо ДУ складно. На різних інтернет ресурсах і форумах по інтернет інвестицій їх також змішують один з одним через складність розмежування. Проекти Псевдо ДУ ще називають "Преміум хайпами".

Я ж намагаюся ці поняття хоч якось розмежовувати. Адже є такі Псевдо ДУ, які назвати хайпами і язик не повернеться, а є низьковідсоткові хайпи, що не мають ніякого відношення до Псевдо ДУ.

Ще одна відмінність низькодохідних хайпів - це плаваючий дохід, що ще більше нагадує Псевдо ДУ. При правильній рекламній кампанії низькодохідних хайп проживає в середньому 2-3 роки.
 

Середньодохідний і високоприбутковий хайпи. Ці 2 хайп-проекти пропонують інвесторам 16 - 60 % прибутку на місяць. Природно, термін життя їх значно коротший, ніж у низкодохідного. Середньодохідні живуть до декількох місяців, а високоприбуткові можуть не прожити і тижня.

Інвестувати кошти в хайпи можна тільки через електронні платіжні системи. Для "хайпобудівельників" анонімний Liberty Reserve був ідеальним варіантом, але після того як його закрила влада США, зараз активніше використовується Perfect Money. Хоча і він стоїть на черзі, що буде дуже прикро для хайпобудівельників.

В "тарифних планах" таких хайпів прописаний фіксований дохід, який залежить від суми вкладу і термінів інвестування.

Цікавий момент! У середньо- і високоприбуткових хайп-проектах виплати, які проходять через той же Perfect Money здійснюються миттєво в авто-режимі. Таким чином, можна швидко відстежити поточний стан платоспроможності хайпів.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 6)
Читайте также:
Что представляет собой форекс
Что представляет собой форекс
Форекс представляет собой межбанковский валютообменный рынок, не ограниченный...
2014
30
Июнь
Admin
Просмотров: 1423 Комментариев: 0
Что собой представляет бухгалтерский аутсорсинг
Что собой представляет бухгалтерский аутсорсинг
Отличным способом качественного аудита деятельности вашего предприятия является...
2015
29
Май
Admin
Просмотров: 942 Комментариев: 0
Что представляет собой печать на футболке
Что представляет собой печать на футболке
Для любого поколения носить футболки - было и есть модно, и надежно, и ...
2015
16
Фев
Admin
Просмотров: 830 Комментариев: 0
 1   2    3    4  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter