Доставка товару в Україну з-за кордону

Мир переводов : Бизнес
, 18:11
0
2765

міжнародна доставкаСьогоді все більше покупців вважають за краще купувати товар за кордоном. У цьому немає нічого дивного: доступні ціни, широкий вибір продукції, відмінну якість товару - все це, безсумнівно, привертає увагу споживача. Саме тому покупка продукції в зарубіжних магазинах стає альтернативою звичайним магазинам, в яких асортимент часто буває набагато скромнішим. Про це знають всі, хоча далеко не кожному покупцеві відомо, як відбувається доставка товару в Україну. Багато хто до цих пір переконаний, що така процедура пов'язана з ризиками, і здійснити її непросто. Але як же все проходить насправді?

Труднощі при замовленні

Давайте уявимо собі, що вам сподобалася якась річ, яку ви побачили в американському онлайн магазині - будь то мобільний телефон або комп'ютер, стильні джинси або брендове плаття. Ви вже розмріялись про покупку, але найближчим часом поїздка в США точно не входить у ваші плани. Заповнити форму на торговому майданчику типу Amazon у вас не виходить, оскільки ви поняття не маєте, як це робиться. До того ж вас зупиняють розповіді споживачів про те, як відбувалася доставка товару раніше. У минулому все це було досить складно: покупець переглядав інформацію про продавця і його рейтинг, зв'язувався з ним і оплачував товар, подумки прокручуючи в голові варіанти того, що замовлення може просто не прийти. Покупець також був змушений погоджуватися з тим фактом, що вартість доставка товару може перевищувати вартість того самого телефону або сукні, яка так сподобалося. Для багатьох клієнтів проблемою ставала і англійська мова, на якій повинно було повністю проходити спілкування з продавцем. У деяких випадках операція зовсім могла не відбутися, з огляду на те, що продавець просто-напросто не працював з Україною, і, відповідно, посилати нічого не збирався. Потрібно було заводити спеціальний рахунок в США, що тягло за собою додаткові складності. Таким чином, потенційному покупцеві доводилося відмовлятися від вигідного придбання, оскільки для цього не було ніяких можливостей.

Допомога покупцеві

Отже, як ви вже помітили, існувало безліч причин, за якими придбати товар не представлялося можливим. На превелике полегшення для всіх нинішніх і майбутніх покупців, всі ці складності залишилися в далекому минулому. Сьогодні компанії-посередники готові покласти на себе всю відповідальність за покупку, замовлення і забезпечення своєчасної доставки товару. Тепер покупцеві необов'язково володіти іноземною мовою або поспішати в США, щоб отримати бажану покупку, оскільки для цього створені всі умови. Не потрібно заводити спеціальний рахунок, щоб купати товар - досить просто перевести гроші на рахунок компанії-посередника, і всі операції, пов'язані з доставкою замовлення співробітники візьмуть на себе.

Ви хочете придбати що-небудь в Америці?

Для цього вам всього лише потрібно звернутися в компанію, фахівці якої мають досвід і точно знають, як правильно організувати доставку вашого замовлення. Звертаючись до посередницької фірми, наприклад, dostavkain.com, ви можете розраховувати на такі якісні послуги, як: замовлення товару, підготовка необхідних для розмитнення вантажу документів, страхування, організація транспорту, зберігання замовлення на складі в разі потреби і доставка його вам в руки. За короткий час ви зможете отримати свою покупку, яка буде безперешкодно доставлена ​​до вас додому. Послуги з постачання вантажу будуть відчутно дешевшими, якщо ви доручите це посередникам, ну а якщо ви хочете ще більше заощадити - скористайтеся контейнерною доставкою товару. В цьому випадку не доведеться переплачувати за свою покупку, так як ціна за перевезення буде розподілена між усіма, хто скористається цією послугою. Вам не потрібно буде хвилюватися за свій товар, оскільки фахівці зможуть відстежити його рух на всьому шляху до вас, тому ви отримаєте його в обов'язковому порядку, без зволікань і складнощів.

Источник: http://dostavkain.com

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 191)

Комментарии:

ВВЕРХ