ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Створення власних сайтів

2015
8
Авг
Admin
viewsПросмотров: 739         commentsКомментариев:

Створення власних сайтів Створення сайтів у Рівному в 2015-2016 роках стає все більш популярним серед підприємців та бізнес середовища. Структура ринку міста Рівне така, що населення старається працювати на всю Україну та продавати свої послуги через Інтернет. Саме тому кожна особа, що продає в Інтернеті потребує площадку для продажу та просування свої продукції.

Сучасні умови праці рухаються до зменшення офісних площ та переведення їх на інтернет сайти, що надають послуги онлайн. Орендувати офіс чи купити сайт з просування, головне питання для бізнесу Рівного. Оренда у центрі Екватор коштує 12 тисяч за місяць, слід врахування комунальні послуги, що є досить дорогими. Розробка сайтів рівне вартує 2-3 тисячі гривень і не потребує сплати комунальних платежів. Замовити сайт можна через телефон або прийти в офіс до програміста. Підприємці Рівного вирішують замовити створення сайту і продавати онлайн, ніж платити оренду в торгових центрах.

Міська влада Рівного, зокрема міський голова Володимир Хомко показав приклад усім мешканцям. Мер Рівного створив свій власний сайт www.khomko.rv.ua де публікує останні новини та трішки париться. Суть не в тому, чиновник зрозумів, глобалізація надворі. Розвивати місто і не мати свого сайту неможливо. Тому всі публічні люди також почали замовляти розробку сайту у рівному за великі кошти. Зрозуміло стало одне, сайт та наявність його в пошукових системах стала нормою без якої не може існувати сьогодення.

Куди рухатись бізнесу в 2015 році вже зрозуміло. Інтернет охопить все більші сфері діяльності міста, тому без створення та розробки сайті неможливе спілкування та продаж товарів. А це гроші, так, так, саме гроші штовхатимуть людей розробляти сайти та рухатись в сторону США та Європи, де інтернетизація населення більша, ніж 85%.

Орест Волощук, м.Рівне, 02.05.2015

Видео: "Як створити власний сайт? Гайд для початківців by GOVER"


Источник: http://rivnestyle.com/

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 7)
Читайте также:
Поисковое продвижение сайтов
Поисковое продвижение сайтов
Что такое SEO - данная абревиатура в переводе с английского означает поисковая...
2013
16
Март
Admin
Просмотров: 2207 Комментариев: 0
Что включает в себя создание сайтов?
Что включает в себя создание сайтов?
Создание сайта - это совокупность таких факторов, которые ведут к осуществлению...
2013
29
Июль
stykhonchuk
Просмотров: 1372 Комментариев: 0
Современные тенденции в создании сайтов и шаблонов
Современные тенденции в создании сайтов и шаблонов
Сегодня все больше компаний перемещаются в глобальную паутину. Развиваются...
2013
16
Сен
bubnovbratsk
Просмотров: 1212 Комментариев: 0
 1   2    3    4    5    ...  7