Створення власних сайтів

0
2277

Створення власних сайтів Створення сайтів у Рівному в 2015-2016 роках стає все більш популярним серед підприємців та бізнес середовища. Структура ринку міста Рівне така, що населення старається працювати на всю Україну та продавати свої послуги через Інтернет. Саме тому кожна особа, що продає в Інтернеті потребує площадку для продажу та просування свої продукції.

Сучасні умови праці рухаються до зменшення офісних площ та переведення їх на інтернет сайти, що надають послуги онлайн. Орендувати офіс чи купити сайт з просування, головне питання для бізнесу Рівного. Оренда у центрі Екватор коштує 12 тисяч за місяць, слід врахування комунальні послуги, що є досить дорогими. Розробка сайтів рівне вартує 2-3 тисячі гривень і не потребує сплати комунальних платежів. Замовити сайт можна через телефон або прийти в офіс до програміста. Підприємці Рівного вирішують замовити створення сайту і продавати онлайн, ніж платити оренду в торгових центрах.

Міська влада Рівного, зокрема міський голова Володимир Хомко показав приклад усім мешканцям. Мер Рівного створив свій власний сайт www.khomko.rv.ua де публікує останні новини та трішки париться. Суть не в тому, чиновник зрозумів, глобалізація надворі. Розвивати місто і не мати свого сайту неможливо. Тому всі публічні люди також почали замовляти розробку сайту у рівному за великі кошти. Зрозуміло стало одне, сайт та наявність його в пошукових системах стала нормою без якої не може існувати сьогодення.

Куди рухатись бізнесу в 2015 році вже зрозуміло. Інтернет охопить все більші сфері діяльності міста, тому без створення та розробки сайті неможливе спілкування та продаж товарів. А це гроші, так, так, саме гроші штовхатимуть людей розробляти сайти та рухатись в сторону США та Європи, де інтернетизація населення більша, ніж 85%.

Орест Волощук, м.Рівне, 02.05.2015

Видео: "Як створити власний сайт? Гайд для початківців by GOVER"


Источник: http://rivnestyle.com/

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 161)

Интересное по теме:

больше новостей
ВВЕРХ