Diesel Kiev — експерти з діагностики та ремонту дизельних автомобілів

Мир переводов : Авто
, 09:39
6
884

Попри те, що дизельні двигуни розраховані на кілька сотень тисяч кілометрів, одного разу обов’язково настає момент, коли автовласник відчуває, що його дизельний автомобіль працює не так, як мав би. Ознаки потенційних проблем можуть стати несподіванкою, якщо не проходити регулярний техогляд. Якщо ви хочете продовжити термін життя двигуна, необхідно знайти сервіс, який спеціалізується на дизельних двигунах і здатен виявити несправність. Таким сервісом є Дизель Київ.

Про компанію

Команда Дизель Київ має багаторічний досвід у галузі діагностики та ремонту автомобілів з дизельним двигуном як з механічною, так і з електронною паливною системою. Широкий асортимент діагностичних інструментів дає компанії можливість працювати з безліччю транспортних засобів — від легкових до вантажних, з європейськими, японськими, американськими та іншими моделями.

QSE7X5lcDGCQ0ABQaIZJUJTXRlGqPpwmbTS3KMGo.jpg

Роки досвіду та повне розуміння влаштування дизельних двигунів дає фахівцям автосервісу можливість швидко діагностувати та знаходити несправності й ремонтувати їх за доступною ціною. Центр розташований за адресою Бровари, пров. Поштовий, 8а. Приїжджайте та отримуйте апгрейд вашого авто!

З якими несправностями працює Дизель Київ

VOi1XObRYzig94AdhmEc2xPNIgx8XsM4MUU9KgLJ.png1JEBDmOLbKYqPXZLo1F2DqBzj4LzRdkMmVAFWTCv.png

Щоб правильно провести ремонт, потрібно спочатку знайти причину неполадок. Деякі найпоширеніші види поломок легко діагностувати, але є випадки, які потребують глибшої перевірки. При цьому ремонт зазвичай займає не більш ніж 1–3 дні з моменту, коли власник пригнав машину. Серед неполадок, з якими ви можете звертатися до майстрів Diesel Kiev:

 • Несправні паливні форсунки. Вони можуть вийти з ладу через зворотний витік, що виник у результаті зносу чи пошкодження компонентів автомобіля.
 • Проблема з насосом високого тиску. Паливо може не спалахнути у двигуні. Це може бути пов’язано з поганим упорскуванням палива, викликаним неправильною роботою паливного насоса, тріснутим паливним насосом або пошкодженими форсунками.
 • Брудний паливний фільтр. Якщо фільтр забитий брудом і паливо не може пройти, імовірно, двигун заглухне і не зможе працювати далі.
 • Засмічений повітряний фільтр. Він перешкоджає надходженню у двигун достатньої кількості повітря для згоряння палива.
 • Розряджений акумулятор. У такому разі паливному насосу буде складно створити достатній тиск для згоряння.
 • Будь-які інші проблеми в паливній системі автомобіля.

Заходьте на сайт dieselkiev.com.ua і консультуйтеся з фахівцями Дизель Сервіс Київ.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 34)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

 • avatar
  krocki777 - 17.08.2023, 10:10
  Это просто бомба!!!
 • avatar
  kladvandamm - 17.08.2023, 10:46
  Очень хорошая идея
 • avatar
  cyxoffperm - 17.08.2023, 11:05
  Привіт! Пропоную обмін постовими з вашим блогом.
 • avatar
  VladAlexenko - 17.08.2023, 11:55
  ух ты как крууууууууууутооооооо))
 • avatar
  thekingofthechookhans - 17.08.2023, 12:02
  стаття непогана але назва якось не дуже
 • avatar
  Ghost_of_real - 17.08.2023, 12:47
  Куль надо таких статей по-больше!
ВВЕРХ