ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
85

Що таке шенгенська мультивіза?

2014
24
Апр
Юльчик

шенгенская визаВаша діяльність передбачає міжнародні зв'язки з зарубіжними бізнес-партнерами? Ви регулярно відвідуєте виставки та семінари в країнах Шенгену? Ви любите вільно подорожувати світом, непередбачувано змінюючи свої маршрути? Тоді найкращим рішенням для вас буде оформлення мультивізи, яка є оптимальним варіантом для людей, які проводять велику кількість часу за кордоном. Мультивіза - це ваша персональна можливість у визначенні маршрутів своїх ділових і туристичних поїздок.

Ви з легкістю зможете пересуватись по країнам Шенгену та країнам з візовим режимом, при цьому не маючи ніяких труднощів. Неважливо що саме це буде: відпочинок, туристична поїдка, поїздка до родичів за кордон, бізнесові зустрічі, практика повязана з навчанням. Адже наше бачення світу не повинно обмежуватись однією рідною країною, в якій Ви безпосередньо проживате.

Що являє собою цей документ? Мультивіза - це дозвільна відмітка в закордонному паспорті, що надає право багаторазового відвідування ряду країн протягом певного періоду часу. Залежно від цілей перебування виділяють бізнес і туристичну мультивізу, а виходячи з терміну дії - піврічну, річну, п'ятирічну і т.д. Особливо затребувана в даний час шенгенська мультивіза, яка дозволяє відвідувати більше 25 країн, що підписали угоду. Тому мати мультивізу деяким людям просто необхідно, вона відкрива двері до багатьох країн світу. Можна рахувати за щастя отримати таку візу якщо Ви любите подорожувати и спостерігати за життям людей, що живуть в тій чи іншій країні.

По матеріалам visa4you.ru.

Відео: "Як отримати шенгенську візу"

Источник: http://visa4you.ru/multiviza

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 1)
Читайте также:
Что такое ювенальная юстиция?
Что такое ювенальная юстиция?
Ювенальная юстиция - раздел юриспруденции, который занимается изучением и...
2012
2
Ноя
Admin
Просмотров: 1810 Комментариев: 2
Что такое компромат
Что такое компромат
Сбор компромата - это такое же постоянное занятие, как прием пищи. Это ...
2014
21
Окт
Admin
Просмотров: 698 Комментариев: 0
Что такое почерковедческая экспертиза
Что такое почерковедческая экспертиза
В любом из этих элементов правового поля возможны фальсификации, в том числе с...
2014
4
Дек
Admin
Просмотров: 665 Комментариев: 0
 1   2  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter