Як правильно вибрати халат?

Мир переводов : Бизнес
, 16:56
9
182
халат

Ви хочете купити халат, але не знаєте, яку модель, з якого матеріалу або якої форми вибрати? Не панікуйте! У цій статті ви знайдете всі відповіді на питання як вибрати халат на https://roksana-shop.com. Щоб правильно вибрати халат, потрібно почати з визначення, для кого він призначений. Від халата для чоловіків, жінок або дітей очікування щодо розміру і силуету не будуть однаковими. Ось короткий посібник, який допоможе вам вибрати найкращий халат для ваших потреб.

Як вибрати розмір халата для жінок?

Якщо ви шукаєте халат для жінок, наприклад, розмір вашого халата залежатиме від двох основних критеріїв: вашої морфології і того, як ви хочете носити халат (частіше відкритий або закритий, вигнутий або досить широкий тощо).

Як підібрати розмір халата чоловікові?

Якщо ви шукаєте халат для чоловіків, застосовуються ті самі критерії, що й для жінок. Для приталеного халата рекомендуємо вибрати свій звичний розмір і відрегулювати все за допомогою пояса. Те ж саме стосується прямого халата. Якщо, з іншого боку, ви шукаєте халат трохи більшого розміру, ви можете абсолютно точно вибрати халат на один розмір більший за ваш звичайний розмір.

Як підібрати розмір халата для дітей?

На відміну від халатів для жінок і чоловіків, вибір халата для дітей може здійснюватися безпосередньо залежно від віку останньої, а також її морфології.

Якщо ваша дитина має тенденцію бути великою або швидко рости, ми пропонуємо вам вибрати халат на один розмір більший, ніж у неї. Це дасть їй змогу отримувати більше комфорту щодня.

Виберіть матеріал халата відповідно до його призначення.

Після того, як ви визначилися з розміром свого халата, вам також потрібно буде вибрати матеріал, з якого він буде виготовлений. Цей критерій буде в основному залежати від того, як ви хочете його використовувати.

Якщо ваш халат призначений для обтирання тіла після душу або ванни, рекомендуємо віддати перевагу махровим матеріалам, які здатні більш ефективно вбирати вологу. З іншого боку, якщо ви хочете використовувати свій халат, наприклад, як халат, ви можете вибрати більш зручні матеріали.

Бавовняний халат

Бавовняному халату передує його репутація. Дійсно, його характеристики вбирання, швидкість висихання і комфорт більше не представлені. Це найпоширеніший матеріал для виготовлення халатів: ідеальне поєднання комфорту, практичності та довговічності.

Модальний халат

Модал - тканина з бука. М'який і приємний у носінні, він дає змогу створювати зручні халати, поглинаюча здатність яких залишається правильною (хоча й не може зрівнятися з бавовною).

Лляний халат

Якщо у вас чутлива шкіра, лляний халат може стати ідеальним рішенням, щоб акуратно витерти тіло рушником. Завдяки своїм гіпоалергенним характеристикам він сушить шкіру, не подразнюючи її, і водночас має дуже хорошу стійкість.

Оксамитовий халат

Оксамит, що швидше підходить для халата, - розкішний і дуже зручний матеріал. Вибір цього матеріалу дасть вам змогу отримати зручний і особливо теплий одяг для зимових вечорів.

Халат із флісу

Між коконом і довговічністю халату з флісу більше не потрібно проявляти себе. М'якість цього матеріалу і тепло, яке він приносить, дають змогу вам миттєво насолодитися хвилею комфорту. Ідеально підходить для недільного сніданку!

Вага халата

Цей останній критерій особливо актуальний, якщо ви шукаєте халат. Вага халата характеризує його здатність вбирати вологу: що більша вага, то краще тканина зможе захоплювати й утримувати вологу. Крім того, рівень тепла, комфорту і товщини збільшується пропорційно вазі.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 16)

Комментарии:

 • avatar
  milkbaka - 31.07.2023, 17:19
  чого струму не придумають ...
 • avatar
  admiralc - 31.07.2023, 17:58
  Спасибо за Ваш труд!!
 • avatar
  Mosklad - 31.07.2023, 18:06
  Спасибо за Ваш труд!!
 • avatar
  kefirdanon - 31.07.2023, 18:46
  Я вот думаю, а где Вы материал взяли для этой статьи? Неужели из головы?
 • avatar
  AlexKott - 31.07.2023, 19:01
  Позволю себе не согласится с вами
 • avatar
  Krovin - 31.07.2023, 19:45
  Только золотые руки могли набить такой прикольный материал
 • avatar
  versalia - 31.07.2023, 20:09
  что-то в этом есть, безусловно
 • avatar
  damayan - 31.07.2023, 20:54
  Ух ти :) Здорово як!
 • avatar
  Naumoff_XL - 31.07.2023, 21:12
  Интересная статья, спасибо. Интересует: будет ли продолжение?
ВВЕРХ