Пульт came TOP 432na

0
2103

пульт came top 432naПульти CAME серії TOP є найпопулярнішими і поширеними. Зокрема пульт came TOP 432na, що має 2 кнопки для управління двома видами обладнання фірми CAME, кнопки повністю незалежні, тобто одна кнопка працює як приклад з відкотами воротами, інша наприклад з гаражними, тобто за допомогою однієї кнопки можна як закрити, так і відкрити ворота. Дана модель пульта набула популярності завдяки невеликим розмірам, пульт всього 32мм. завширшки і 70мм. у висоту, надійності і радіусу дії.
 
Пульт CAME TOP 432NA зараз випускається як з двома кнопками так і з 4-ма, відповідно для управління 4-ма видами обладнання, це дуже зручно так як немає необхідності носити з собою кілька пультів, а досить мати тільки один. І випускається в двох кольорах, сірому як на фото або в чорному (модель TOP 432 EV), модифікація цієї моделі в чорному кольорі має поліпшену дальність дії, більш міцний корпус і дуже привабливий дизайн. Тому якщо ви хочете мати дану модель саме в чорному кольорі ви можете вибрати модель TOP 432 EV, це повний аналог, тільки з поліпшеними характеристиками.
 
Що стосується налаштування даного пульта came, серії TOP і др.вишеопісанних моделей, то вона дуже проста і займає не більше 5 секунд, для цього потрібно на новому пульті натиснути дві кнопки і тримати близько 3 сек. поки лампочка не почне швидко моргати, коли моргання почалася ви відпускаєте кнопки і тиснете без затримки на ту кнопку яку хочете налаштувати, лампочка починає горіти постійно, і в цей момент ззаду тримайте робочий пульт CAME в стик до нового пульта і тиснете один раз на робочу кнопку і новий пульт повинен підтвердити настройку потрійним морганням.
Зміна батарейок, а там використовуються модель 2016, також дуже проста і займає також не більше 5 сек., Для цього потрібно зрушити на лицьовій стороні кришку відсіку вниз і поміняти одні елементи живлення на інші.

Видео: "Инструкция по программированию пульта Came Top432Na"

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 150)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ