Металообробка на замовлення

Мир переводов : Бизнес
, 12:50
0
277
металообробка

Сьогодні послуги металообробки користуються високим попитом. Якщо вам потрібно виготовити ті чи інші вироби на замовлення за вашими кресленнями або наданими зразками, без спеціалізованої компанії з потужною матеріально-технічною базою не обійтися. У Дніпрі такі послуги надає компанія komkor. Вона спеціалізується на виробництві виробів за кресленнями замовника, штампової і затискної оснастки, металорізального інструменту, валів, роликів, ножів, а також виробів і запасних частин для металургійної, машинобудівної, металообробної, гірничодобувної, хімічної, нафтогазової галузей промисловості. Більш детально про послуги та переваги співпраці в нашій статті.

Що пропонує Комкор?

Повний спектр послуг обробки металу будь-якої складності:

  • Фрезерні роботи з використанням високопродуктивних обробних центрів з ЧПУ
  • Надточна токарна обробка металевих деталей найвищої якості
  • Електроерозійна обробка різних видів металу будь-якої складності на верстатах c великим рівнем точності для досягнення максимально якісного результату оброблюваної деталі
  • Шліфування та полірування металевих деталей на сучасних автоматизованих верстатах з використанням надійних інструментів
  • Термічна обробка металу для зміни ступеня міцності і фізичних властивостей вихідного матеріалу. Комплекс операцій нагріву, охолодження і витримки металевих твердих сплавів для отримання необхідних властивостей завдяки зміні структури і внутрішньої будови.
  • А також повний цикл розробок і проектування ріжучого інструменту, верстатного, штампового, гибочного оснащення будь-якої конфігурації.

Чому вигідно співпрацювати з компанією Komkor?

Виробничо-комерційне підприємство Комкор постійно інвестує кошти у власну виробничу базу, тому завжди використовує в роботі тільки найсучасніше і високоточне обладнання. Новітні CAD / CAM системи проектування і створення технічної документації дозволяють істотно скоротити процес підготовки до виробництва і мінімізувати терміни виконання замовлень. Готова продукція сертифікована і відповідає світовим стандартам, а цінова політика компанії доступна широкому колу клієнтів.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 38)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ