Визнання торговельної марки добре відомою: захист і переваги для власників успішних брендів

Мир переводов : Бизнес
, 14:30
111
536
марка

Схоже, що всі розуміють, наскільки важливим є впізнаваний бренд для успіху бізнесу. Компанії прагнуть знайти ідеальну назву, колір або шрифт, щоб виділитися серед конкурентів і запам'ятатися споживачам. Оскільки компанії розуміють важливість свого бренду, вони, як правило, реєструють його як торговельну марку, щоб захистити його. Однак для власників торговельних марок, які були інтенсивно використовувані протягом багатьох років і стали добре відомими серед споживачів, законодавець передбачив додаткову можливість — визнання їх торговельної марки як добре відомої.

Згідно з українським законодавством, добре відомі знаки можуть бути визнані незалежно від їх реєстрації в Україні. Це означає, що як зареєстровані торговельні марки, так і ті, що мають правову охорону на підставі міжнародної реєстрації, а також незареєстровані позначення можуть бути визнані добре відомими. Кількість добре відомих знаків українського походження становить близько 100 індивідуальних марок, таких як "GOOGLE", "УкрАвто", "McDONALD'S" та багато інших. Юридична фірма "Лігалакт" https://www.legalact.com.ua/reyestracziya-torgovoyi-marky зможе надати вам безкоштовну консультацію у разі винекнення додаткових питань.

Важливо зауважити, що кількість добре відомих знаків є дуже обмеженою порівняно зі загальною кількістю зареєстрованих торговельних марок в Україні, яка перевищує 200 тисяч. Це робить власників добре відомих знаків унікальними та надає їм особливий статус і правовий захист для захисту їх інтелектуальної власності.

Статус добре відомої торговельної марки можна розглядати як преміальний статус серед інших торговельних марок, що надає власникові кілька переваг порівняно зі звичайною реєстрацією торговельної марки. Ось деякі з цих переваг:

1.  Правова охорона добре відомого знаку поширюється також на товари і послуги, неоднорідні з тими, для яких знак визнано добре відомим. Наприклад, якщо Ваш бренд визнано добре відомим для мобільних телефонів, Ви маєте право забороняти його використання для маркування одягу, посуду і т.п..

2.  Знак, визнаний добре відомим, отримує охорону не з дати винесення рішення, а з тієї дати, на яку Заявник запрошував його правову охорону. Іншими словами знак може бути визнаний добре відомим «заднім числом».

3.  Для добре відомого знаку не встановлений термін дії на відміну від звичайних реєстрацій торговельних марок.

4.  Статус добре відомого знаку підвищує його вартість як нематеріального активу та є показником високого рівня відомості суспільства.

5.  Власник добре відомого знаку вправі вимагати заборони використання позначення, складова частина якого відтворює добре відомий знак.

Отже, визнання торговельної марки добре відомою в Україні звільняє її власника від зайвих проблем, пов'язаних із захистом прав інтелектуальної власності, і створює комфортну атмосферу для розвитку бізнесу.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 33)

Комментарии:

  • avatar
    sd11i - 1.06.2023, 21:48
    подробней пожалуйста
  • avatar
    kaluga196 - 1.06.2023, 22:15
    Радує, що сайт постійно розвивається. Така стаття тільки додасть йому популярності.
  • avatar
    romich51 - 1.06.2023, 22:42
    Ух ты :) Здорово как!
  • avatar
    Zanoza47 - 1.06.2023, 23:08
    автору спасибо за пост !!
  • avatar
    Mordovianec - 1.06.2023, 23:48
    А можно узнать, у вас дизайн сайта шаблонный? Тоже себе такой хочу…
  • avatar
    eugeneway - 2.06.2023, 00:18
    Спасибо огромное!
  • avatar
    bezoom - 2.06.2023, 00:46
    реальна тема
  • avatar
    i7teen - 2.06.2023, 01:00
    Абсолютно согласен
  • avatar
    Rozaket - 2.06.2023, 01:48
    ништяг, все правильно написано. Молодец!
  • avatar
    lucky1234567 - 2.06.2023, 02:10
    Большое спасибо, прикольно написанно креативно
  • avatar
    sudasuka - 2.06.2023, 02:53
    Величезне дякую!
  • avatar
    nngavt - 2.06.2023, 03:05
    Умные вещи говорит автор!
  • avatar
    vatsako - 2.06.2023, 03:46
    Мені сподобалося!
  • avatar
    uvdem98 - 2.06.2023, 04:08
    я уже писала об этом в своем блоге
  • avatar
    karut1613 - 2.06.2023, 04:58
    Достаточно интересная и познавательная тема
  • avatar
    VladimirAnosov - 2.06.2023, 05:18
    решил помочь и расшарил статью в соц. сетях
  • avatar
    Noloosetime - 2.06.2023, 05:59
    Читаешь это и думаешь...
  • avatar
    nytick88 - 2.06.2023, 06:14
    Радує, що сайт постійно розвивається. Така стаття тільки додасть йому популярності.
  • avatar
    DuleSavich - 2.06.2023, 06:45
    Супер! Автору - респект:)
  • avatar
    VVA99 - 2.06.2023, 07:03
    погоджуся з автором
  • avatar
    sashok8 - 2.06.2023, 07:58
    Все четко и по делу. Хорошо написано, благодарю.
  • avatar
    DoLLarBiLLy - 2.06.2023, 08:04
    Блог сделан очень профессионально, и легко читается
  • avatar
    ornochka - 2.06.2023, 08:55
    Пора автору памятник поставить при жизни. Кто за?
  • avatar
    glin0mes - 2.06.2023, 09:06
    Статья не однозначная - нельзя бросаться в крайности.
  • avatar
    sovuuun - 2.06.2023, 09:49
    Завжди приємно читати розумних людей
  • avatar
    Tzuker - 2.06.2023, 10:05
    Потиснув би руку автору, і дав по морді всім його ненависникам.
  • avatar
    LeStel - 2.06.2023, 10:46
    Радует, что сайт постоянно развивается. Такая статья только прибавит ему популярности.
  • avatar
    ed_prod - 2.06.2023, 11:10
    І правда креатив ... супер!
  • avatar
    Alexrichgg - 2.06.2023, 11:54
    Статья не однозначная - нельзя бросаться в крайности.
  • avatar
    snegov26 - 2.06.2023, 12:10
    Сенкс. Интересно, и вообще полезный у Вас сайт
  • avatar
    malev - 2.06.2023, 12:52
    Дійсно цікава тема.
  • avatar
    mumblingmacaron - 2.06.2023, 13:18
    Блог супер, побільше б таких!
  • avatar
    horny_bear - 2.06.2023, 13:55
    И правда креатив…супер!
  • avatar
    zusinka - 2.06.2023, 14:09
    чого струму не придумають ...
  • avatar
    Zetgrash - 2.06.2023, 14:40
    Побільше б таких статей
  • avatar
    DinamitUA - 2.06.2023, 15:12
    хороший рассказ, все разложено по полкам
  • avatar
    avedoctorr - 2.06.2023, 15:41
    Статья интересная, но мне кажется, все это сказки, не более.
  • avatar
    DruzjDruzishka - 2.06.2023, 16:05
    5кА! Відмінний пост!
  • avatar
    bitckoin11 - 2.06.2023, 16:41
    И правда креатив...супер!
  • avatar
    NotSoHazy - 2.06.2023, 17:15
    Help! У автора автограф можна взяти?
  • avatar
    EvilKit - 2.06.2023, 17:45
    Автор, а Ви в якому місті живете якщо не секрет?
  • avatar
    DinamitUA - 2.06.2023, 18:03
    круто
  • avatar
    elvintot - 2.06.2023, 18:42
    Спасибо за интересный материал!
  • avatar
    djkrikunov - 2.06.2023, 19:19
    Клас! Респект автору!
  • avatar
    Yurets999 - 2.06.2023, 19:52
    подробней пожалуйста
  • avatar
    verasab - 2.06.2023, 20:14
    Очень понравилась ваша статья
  • avatar
    unknwnprsn - 2.06.2023, 20:49
    Великолепная идея
  • avatar
    Exx1t - 2.06.2023, 21:06
    Кожна стаття автора відмінна від попередньої. Висновок: читати автора :)
  • avatar
    lmusicc - 2.06.2023, 21:58
    Дуже цікаво! Судячи з деяких відгуків ....
  • avatar
    pavlovman - 2.06.2023, 22:14
    интересно. только название какое-то несерьезное.
ВВЕРХ