Тури до Туреччини з вильотом з Москви

0
2305

ТуреччинаВсього в декількох годинах льоту від нашої столиці розкинулася дивовижна, заворожуюче красива країна, яка радісно розкриває обійми цікавому туристові! Путівки до Туреччини з вильотом з Москви - це можливість зануритися в світ комфорту, веселощів, сервісу і яскравих вражень. І нехай це звучить банально - зате правда! Замовити тур до туреччини можна на сайті: http://hipway.ru/turkey.

Потрібно визнати, що тури до Туреччини з Москви затребувані цілий рік, але пік популярності, звичайно ж, припадає на літній період.

Регулярні щоденні рейси «Аерофлоту» у Стамбул і Анталію в сезон доповнюються численними чартерами. Тому добратися, як правило, не проблема, особливо якщо скористатися раннім бронюванням.

Вильоти в Стамбул здійснюються щодня, круглий рік, в свята і сезон відпусток є багато чартерів. Взимку, наприклад, є прямі авіарейси до Бурси і Ерзурум (1 раз на тиждень). Турецькі авіалінії дають можливість дістатися практично до будь-якого великого міста країни.

Час перельоту варіюється в межах 2,5-4 годин, залежно від місця призначення. Зібралися відпочити в Туреччині? Ось кілька корисних порад!

Загальні поради

Туреччина - дружня і дуже гостинна країна, але все ж варто пам'ятати золоту прислів'я «Почувайтеся як вдома, але не забувайте, що в гостях». Для багатьох співвітчизників наступниця Османської Імперії вже стала такою собі «літньої дачею», а про відпочинок російських туристів ходять воістину фантастичні історії. І все ж, намагайтеся не забути, що:

  • Туреччина - не Росія, як мінімум тому, що домінуюча частина населення сповідує іслам. І хоча це, мабуть, одна з найбільш лояльних і демократичних східних країн, все ж не потрібно забувати про шанобливе ставлення і можливих релігійних розбіжностях. Особливо, якщо ви вирішили відпочити в центральній або східній частині країни.
  • Не варто відвідувати храми і пам'ятники архітектури в коротких шортах, майках або без головного убору. У туристичній зоні до таких нарядам відносяться, в общем- то, терпимо, але ризикувати не варто.
  • Нічне життя в Туреччині не менш активна, ніж денна. Не рекомендується після заходу сонця виходити дівчатам і жінкам поодинці - це може сприйматися як натяк на бажання «пригоди». Що ж до загравань з турецькими жінками - це табу! Собі буде дорожче.
  • У турецькій культурі не прийнято довго і прямо дивитися в очі - це виклик. Фліртувати з турками заради жарту теж не варто - гаряча південна кров може взяти вгору і тоді доведеться ще знайомитися не тільки з визначними пам'ятками, а й з поліцією.
  • Російська та англійська мови знають на території більшості великих курортів, а от у віддалених населених пунктах для пояснення доведеться згадати німецька або навіть французька.
  • Туреччина - відносно безпечна країна, хоча злодійство все ж має місце бути, особливо на базарах і в місцях стовпотворіння туристів, тому завчасно радимо зробити копії документів і гроші зберігати частинами в різних місцях, хороший варіант - камера зберігання готелю.

Відео: "Турція"

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 184)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ