Історія створення USB флешки

Мир переводов : Компютеры
, 19:20
0
14445

флешкаHi-Tech USB флешка (Flash, USB Flash, флешка, флеш-накопичувач) - це невеликий пристрій для зберігання та перенесення даних. У наш час вони користуються величезною популярністю, але ще кілька десятків років тому звичайні люди, навіть не могли про таке і мріяти.

Давайте ж розглянемо історію створення даного пристрою, а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://goodram.kiev.ua/tags/fleshki-32-gb/, в якому його безпосередньо можна купити.

Перші носії інформації

Коли Деніел Еллсберг вирішив копіювати документи Пентагону, в 1969 році він таємно відтворював їх, сторінка за сторінкою, за допомогою копіювального апарату. Процес дублювання був повільним, кожна повна копія матеріалу охоплювала сім тисяч сторінок.

Коли Едвард Сноуден вирішив злити деталі програм спостереження, що проводяться Агентством національної безпеки, він зміг просто покласти в кишеню сотні документів, американські спецслужби вважають, що Сноуден забрав їх на маленькому пристрої, що не перевищує мізинець - флеш-накопичувачі.

Компактний розмір флеш-накопичувача, що постійно збільшується ємність і можливість взаємодії з будь-яким комп'ютером, що має USB порт, робить його ідеальним пристроєм для прихованого копіювання даних або завантаження шкідливого програмного забезпечення на комп'ютерні системи.

Історія створення

USB-флешки Фудзі Масуока - японський винахідник, почав працювати в компанії Toshiba в 1971 році. Масуока почав займатися новою концепцією зберігання даних, будучи ще менеджером заводу. Він був зосереджений на розвитку пам'яті, яка зберігала б свою інформацію навіть без харчування (тепер вона називається «незалежній»). До 1981 року Масуока запатентував ЕСППЗУ (електронно стирані програмований постійний запам'ятовуючий пристрій), більш відоме як флеш-пам'ять.

Масуока представив флеш-пам'ять в 1984 році на міжнародній конференції розробників електроніки, де Intel виявив велику цікавість до його винаходу, і в 1998 році компанія випустила перший комерційний флеш-чіп. Ось так і почалася історія флешки. Згодом її вдосконалили, пристрій зацікавило військових, на ньому було зручно зберігати інформацію, і при потребі, швидко її видаляти. Але прості громадяни не могли дозволити купити собі такий накопичувач інформації, тому що ціни на флеш пам'ять в той час були дуже великі.

До винаходу звичних нам флешок, люди користувалися дискетами, в яких було мало пам'яті, або компакт-дисками, для читання яких необхідно було спеціальний зчитувальний пристрій, який варто було теж недешево. Тому випуск маленьких, зручних, але в той же час мають багато пам'яті флеш-накопичувачів в 2000-х роках викликав справжній фурор.

Флешки в наш час

Флеш-пам'ять є енергонезалежною. Це означає, що для зберігання інформації в чіпі, не потрібно ніякої енергії, а також флеш-пам'ять забезпечує швидкий доступ до зчитування і кращу ударну стійкість, ніж жорсткі диски. Флешки міцні і здатні витримувати інтенсивний тиск, екстремальні температури і навіть занурення в воду.

Швидкість передачі даних покращилася, і тепер нові флешки мають інтерфейс USB 2.0. У США навіть винайшли новий спосіб передачі інформації з флешки, Історія створення USB флешківстроів USB-накопичувачі в стіни в громадських місцях, де користувачі можуть підключати свої персональні пристрої до USB-порту і швидко завантажувати або закачувати дані. Це дозволяє передавати інформацію без використання мережі.

У перший час, флешки з об'ємом 8 Гб коштували від $ 50, відповідно 16 і 32Гб коштували набагато дорожче. Тоді можна було купити флешку тільки стандартного дизайну, тобто прямокутний коробок з переважно пластиковим корпусом. Але, в наш час є величезний вибір кольорів, форм, матеріалів для накопичувачів. Наприклад, можна придбати для себе флешку в формі армійського ножа, або пончика, ялинки, ручки, шматочка шоколаду, і навіть з відкривачкою для пляшок на зворотному кінці.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 184)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ