Що собою являють хмарні сервіси?

0
2142

хмарні сервісиСьогодні інтернет-технології зробили крок настільки далеко вперед, що використовувати домашні термінали для зберігання інформації, дозвілля у вигляді проходження ігор, або навіть для роботи з деякими типами документів зовсім не обов'язково.

Для таких цілей можна застосовувати відносно недавно з'явилися хмарні сервіси. Це економить і місце на вінчестері власного комп'ютера, і час, оскільки в деяких випадках встановлювати необхідне програмне забезпечення на той же домашній термінал зовсім не обов'язково. Проте багато користувачів до сих пір чітко собі не у являють, як це все працює.

Спробуємо розібратися і розповість нам про це співробітник компанії «ПОИНТ», на сайті якої https://www.pointcad.ru/product/configurator-360 можна купити хмарну платформу "Autodesk Configurator 360".

Хмарні сервіси: це що за технологія?

На жаль, багато користувачів, які не знайомі з основами роботи хмарних технологій, самі сервіси цього типу сприймають як якесь віртуальне і абстрактне поняття. Це не зовсім так, адже будь-яка інформація повинна зберігатися на якомусь носії (в першу чергу, на жорсткому диску).

Таким чином, той же хмарний ігровий сервіс - це просто відкритий доступ до гри, встановленої на віддаленому комп'ютері, по мережі з використанням Інтернету. Те ж саме стосується і збереження даних. В даному випадку це схоже на те, коли користувач зберігає інформацію на знімному носії (зовнішній жорсткий диск, флешка і т. д.). Тільки тут в якості зовнішнього пристрою виступає жорсткий диск віддаленого комп'ютерного терміналу або сервера, до якого можна отримати відкритий доступ.

Основні різновиди

На сучасному інтернет-просторі можна знайти досить багато всіляких сервісів, однак основними прийнято вважати такі:

  • сховища даних;
  • веб-інтерфейси;
  • антивірусні служби («хмари» або «пісочниці»);
  • ігрові сервіси.

Чи можна створити хмарний сервіс самому?

Самостійне створення хмарного сервісу - справа не така вже й клопітка. При цьому не потрібно бути програмістом семи п'ядей у ​​чолі. Досить використовувати, скажімо, службу OwnCloud, яка допомагає створити такий сервіс, який користувач може повністю налаштувати під власні потреби. Налаштувань тут мінімум, і розібратися з ними зможе будь-яка людина.

Не менш цікаво виглядають рішення, які передбачають застосування GoodSync Pro, Tonido або щось ще в цьому роді. Часу знадобиться від 10 хвилин до однієї години, а в підсумку користувач отримає власний хмарний сервіс. Це, правда, здебільшого у багатьох асоціюється з файловими сховищами. Загалом, так воно і є, оскільки пересічний користувач навряд чи буде займатися розробкою ігрових інтернет-платформ. Ось тільки відразу потрібно звернути увагу на конфігурацію комп'ютера (бажано мати їх не менше двох) і сукупний зарезервований обсяг жорстких дисків, якщо передбачається, що доступ і збереження інформації можуть бути здійснені ззовні іншими користувачами.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 193)

Комментарии:

ВВЕРХ