Що ж таке онлайн-гра?

0
2529

онлайн ігриБагато людей, почувши про шкоду онлайн-ігор, не поспішають цьому вірити. Вони запитують: "Яку ж шкоду вони мені завдають, якщо я пограв годину, і пішов пити чай? Ніякої залежності у мене немає, і взагалі нісенітниця все це". Такі міркування типові і вони показують, як мало ми знаємо про онлайн-ігри. Навряд чи людині прийде в голову, що гра - це не фантастичний світ, а Система, верхівка якої заробляє на гравцях. Давайте подивимося на онлайн-гру з позиції її власників. Ми побачимо багато цікавих, а часом і страшних фактів про які нам розповість редактор сайту amistik.ru, на якому можна безкоштовно пограти в онлайн ігри.

Якщо розробники створюють онлайн-гру, то, природно, що вони прагнуть до того, щоб вона приносила дохід. Для цього потрібно переконати користувачів вкласти в гру реальні гроші. Як же змусити людину віддати пару сотень доларів за ігрові цінності? Для цього потрібно... щоб людина стала залежною від гри. Саме так. Коли гра стає другим життям людини, вона готова витрачати великі суми грошей на комфортне існування у віртуальній реальності. Звичайно, є проекти, в яких заробіток не стоїть на першому місці, і проект для розробників не бізнес, а хобі. Але, по-перше, таких ігор мало, а по-друге, і в них є тисячі залежних гравців, що вкладають в гру великі суми грошей. Чому ж залежність від онлайн-гри, сильніша, ніж від синглових? Існують кілька причин такого явища, про які я зараз розповім:

  • У реальному житті людина може не представляти із себе якусь значиму фігуру, в грі вона стає героєм, який, скажімо, знищує монстрів і рятує світ від зла. Природно, побувавши в такому світі, людині вже не дуже-то і хочеться повертатися в реальність, яка здається їй сірою і набагато менш цікавою. Людина все більше часу проводить в грі, і кинути її стає все важче і важче;
  • Віртуальна реальність розвивається 24 години на добу. Тобто людина повинна витрачати досить багато часу, щоб нормально "розгойдатися". Наприклад, "середній" користувач Варкрафта витрачає на гру від 4 до 20 годин в день. Людина починає постійно думати про гру;
  • Для багатьох гравців гра є не тільки розвагою, але і непоганим засобом заробітком. Дійсно, продаючи золото в WarCraft, можна досить непогано заробляти. В цьому випадку кинути грати стає на порядок складніше, так як доведеться шукати нове джерело заробітку.

Висновки

Ми бачимо, що залежність від онлайн-ігор дійсно може бути сильною. У цьому випадку людина готова йти на жертви заради вигаданої реальності. Якщо гравець побачить в магазині супер-меч, який всього за 100 доларів дасть йому серйозну перевагу, то, швидше за все, він постарається забезпечити собі більш комфортне існування. Проблема в тому, що меч скоро зламається, а в магазині повнісінько речей за реальні гроші. І люди, "які переселилися" в віртуальний світ, охоче ці речі купують, віддаючи гроші розробникам.

Звичайно, є безліч гравців, які не страждають на залежність від гри, і не вкладають в неї гроші. Але і вони приносять розробникам користь, так як збільшують кількість гравців на сервері, що позначається на популярності гри і на інтерес для інших користувачів.

Таким чином, онлайн-гра є ні чим іншим, як прибутковим бізнесом. Яким би цікавим і захоплюючим не був би ігровий світ, він швидше за все створений для заробітку на його "мешканцях", які, на жаль, не звертають уваги на цю просту істину.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 177)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ