Як потрібно робити еротичний масаж?

0
3396

еротичний масажПри сучасному ритмі життя втома і напруження накопичуються дуже швидко, тому будь-які способи зняти їх сприймаються як можна краще. Особливо приємно, якщо позбавлення від стресу відбувається не за допомогою пропускання пари чарок в найближчому барі, а через масаж, що володіє не тільки позитивним ефектом на здоров'я, але і відмінною релаксуючою дією.

Існує багато видів масажу, кожен може вибрати собі відповідний, в залежності від потреб і настрою. Одним з популярних сучасних масажів є еротичний. Основна відмінність еротичного масажу від звичайного визначається його призначенням. Еротичний масаж спрямований на підвищення чуттєвості, розкриття ерогенних зон, збільшення збудження і сприяє новим відчуттям. До того ж, еротичний масаж здійснюється за допомогою не тільки рук, а й усього тіла.

Популярність еротичного масажу, безумовно, висока. Але цей фактор не визначає професіоналізм при виконанні, тому салони, надають якісні послуги, високо цінуються серед споживачів. До речі, якщо ви житель Одеси і хочете записатись на курс еротичного масажу вам достатньо ввести в пошуковій системі запит: "erotik masaj odessa", "erotic massage odessa", "ragazze odessa", "massaggio erotico odessa", "эротический массаж одесса" и вам пошуковик видасть салони, які пропонують данну послугу.

Цілі і завдання еротичного масажу

Серед цілей еротичного масажу можна виділити підвищення рівня чуттєвості і розкриття ерогенних зон. Еротичний масаж сприяє тому, що людина набагато краще пізнає власне тіло, його можливості. Заборони і ліміти з окремих аспектів сексуального плану, які мучать багатьох людей, також стираються, що сприяє підвищенню фізичного здоров'я та емоційного стану.

Цілі і завдання еротичного масажу однакові і для чоловіків, і для жінок, хоча методи можуть бути різними. При цьому гендерні відмінності грають важливу роль в місці проведення масажу - якщо чоловіки однаково сприймають як салонний, так і домашній варіант, то для жінок набагато краще проведення еротичного масажу з коханою людиною в затишному сімейному гніздечку.

Важливою задачею еротичного масажу є власне лікувальна. Незважаючи на те, що секс пропагується при рекламі або простому згадуванні практично будь-якого продукту, і що більшість школярів вже з середньої школи вважають себе гуру, тим не менш, багато людей соромляться і не можуть прямо висловити про свою незадоволеність діями партнера, що провокує нереалізовану сексуальну енергію і, в наслідку, різні проблеми в статевому житті. Саме ці проблеми також допоможе вирішити еротичний масаж.

Різновиди еротичного масажу

Кожен салон виділяє свої власні різновиди еротичного масажу, які носять гучні і красиві імена, що найчастіше ні про що не говорять потенційному споживачеві послуг. При цьому більшість салонів орієнтовані на чоловіків, що і визначає різновиди масажу. Тому основна класифікація еротичного масажу може бути здійснена з урахуванням частин тіла, які задіяні при масажі і на які він власне спрямований. Виділяють наступні основні типи:

бодімассаж - масаж здійснюється всім тілом масажистки, особливо активно використовуються груди, живіт, сідниці;
"Гілка сакури" - традиційний тайський масаж, який здійснюється губами і язиком без використання рук, практикуються множинні підручні засоби - кубики льоду, віск, мед та інші;
"Лінгам" - класичний масаж для чоловіків, спрямований на стимуляцію статевого органу, яєчок промежини, ануса.

Інші види масажу можуть передбачати як певну прелюдію у вигляді стриптизу, так і роботу з декількома майстрами. Все залежить від типу салону і переваг клієнта, а також його фінансових можливостей.

Обладнання для звичайного і еротичного масажу

Для проведення будь-якого масажу необхідно обладнання, яке складається, перш за все, з лежака - спеціального масажного столу - на якому здійснюється сеанс. Масажний стіл може бути як портативним (або складним), так і стаціонарним.

Параметри традиційного столу: 2 метра довжина, 60-80 см висота, 55-75 см ширина.
Для еротичного масажу використання традиційного столу недоцільно, так як техніка масажу передбачає широке поле для маніпулятивних дій майстра. Тому оптимальним варіантом вважається спеціальний тапчан, розташований на підлозі. До підручних засобів при проведенні еротичного масажу можна віднести пір'я, кубики льоду, віск і аромамасла.

Як робити еротичний масаж?

Техніка еротичного масажу залежить від того, який вид масажу вибраний. В цілому, еротичний масаж (якщо він не є джерелом отримання прибутку) - це задоволення для двох, тому будь-які дії, які ви захочете зробити, можуть складати основу успішного масажу. Але при цьому, якщо ви все-таки прагнете досягти рівня професійних масажисток, то необхідно враховувати деякі загальні рекомендації.

Перш за все, не слід значну кількість часу (особливо на самому початку сеансу) приділяти статевим органів партнера. Вищим класом вважається доведення його до максимально розслаблення і можливого оргазму за допомогою стимуляції ерогенних зон всього тіла. Починайте масаж з загальних розслаблюючих рухів, що охоплюють все тіло партнера, поступово переходите до акцентування уваги на грудях, животі, спині, сідницях. Надзвичайно збудливу дію робить масаж стоп, а також легкі погладжування внутрішньої частини стегна. Пам'ятайте про антураж - правильне аромамасло зробить ваші рухи ідеальними, запалені свічки забезпечать необхідну атмосферу. Також важливо враховувати, що еротичний масаж проводиться в голому вигляді, що також буде додатковим стимулом.

Відгуки про еротичний масаж у чоловіків і жінок

Еротичний масаж, проведений професійно в салоні або з любов'ю вдома, завжди залишає яскраві враження і емоції як у чоловіків, так і у жінок. При цьому, для чоловіка важливий ступінь розкутості партнерки, її готовність до нестандартного мислення та оригінальному підходу до масажу. Позитивні відгуки жінок засновані на самому факті проведення масажу, прояві любові і турботи. До того ж, широко відомо, що на тілі жінки є набагато більше ерогенних зон, і чоловік, який зуміє їх розкрити, стане предметом її мрій ще надовго. Еротичний масаж не тільки допоможе вилікувати проблеми статевої сфери, реалізувати сексуальну енергію і додати гостроти у відносини, але запам'ятається на емоційному рівні, що урізноманітнює життя як чоловіка, так і жінки.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 194)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ