ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Gettickets, або що таке бронь квитків?

2014
23
Март
Юльчик
viewsПросмотров: 793         commentsКомментариев: 0

літакСьогодні Павлов А. Р. - співробітник gettickets розкаже нам про особливості бронювання авіа квитків. Отже бронь квитків це те, з чого виходить авіаквиток. Немає броні - немає квитків. Роблячи бронь на поїздку самостійно або за допомогою агентів, ви вибираєте місця на певних рейсах на певні дати на конкретних пасажирів. Ці місця будуть закріплені за вами протягом деякого часу. Тобто авіакомпанія буде знати, що ці місця хочете купити ви, і не продасть їх нікому іншому протягом певного терміну, поки ви думаєте, потрібен вам квиток чи ні.
Іноді, коли у авіакомпаній виростає завантаження рейсів, вони часто надсилають  агентству спеціальні повідомлення про те, що термін дії броні був зменшений. У таких ситуаціях ми змушені просити вас поквапитися з рішенням.
Бронь повинна бути зроблена на конкретних людей. Поміняти ім'я або прізвище в броні не можна. Для цього потрібно скасовувати стару бронь і робити нову. Звичайно, за броньовані в старій броні місця по хорошому тарифом запросто можуть піти іншим людям.
Якщо ви ніяк не можете визначитися, на якому рейсі полетіти, і робите кілька бронювань на пасажирів з однаковими іменами, то авіакомпанія зніме всі ваші броні. Авіакомпанії дуже не люблять, коли їм заважають нормально продавати квитки на свої рейси. Кожна бронь займає цілком конкретне місце на рейсі. Це означає наступне: якщо якийсь чоловік забронював всі 10 місць, які продаються за тарифом 100 євро, на рейсі, який вам потрібен, то ви зможете знайти, забронювати і купити місце за 200 євро на цьому ж рейсі. Тобто через дії якоїсь людини вам доведеться платити в два рази дорожче. Несправедливо, вірно? Так що така вимога авіакомпаній цілком людяне і зрозуміле.
Зробити бронь на Поїздці не варто ніяких грошей, тому не бійтеся бронювати. Гроші потрібні тільки, якщо ви захочете купити квиток.

Видео: "Світова карта авіаперельотів"

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 6)
Читайте также:
Что такое овощечистка
Что такое овощечистка
Для того, чтобы начать из овощей готовить какое-нибудь блюдо, их необходимо...
2015
3
Март
Роман Шлапак
Просмотров: 727 Комментариев: 0
Так що ж таке хостел?
Так що ж таке хостел?
Це слово в перекладі з англійської означає гуртожиток. Не лякайтеся, колись...
2016
18
Июль
Admin
Просмотров: 441 Комментариев: 0
Що таке вторсировина?
Що таке вторсировина?
З економічної точки зору, частина відходів діяльності людини, що підлягає...
2018
19
Апр
Admin
Просмотров: 0 Комментариев: 0

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter