Gettickets, або що таке бронь квитків?

0
2256

літакСьогодні Павлов А. Р. - співробітник gettickets розкаже нам про особливості бронювання авіа квитків. Отже бронь квитків це те, з чого виходить авіаквиток. Немає броні - немає квитків. Роблячи бронь на поїздку самостійно або за допомогою агентів, ви вибираєте місця на певних рейсах на певні дати на конкретних пасажирів. Ці місця будуть закріплені за вами протягом деякого часу. Тобто авіакомпанія буде знати, що ці місця хочете купити ви, і не продасть їх нікому іншому протягом певного терміну, поки ви думаєте, потрібен вам квиток чи ні.
Іноді, коли у авіакомпаній виростає завантаження рейсів, вони часто надсилають  агентству спеціальні повідомлення про те, що термін дії броні був зменшений. У таких ситуаціях ми змушені просити вас поквапитися з рішенням.
Бронь повинна бути зроблена на конкретних людей. Поміняти ім'я або прізвище в броні не можна. Для цього потрібно скасовувати стару бронь і робити нову. Звичайно, за броньовані в старій броні місця по хорошому тарифом запросто можуть піти іншим людям.
Якщо ви ніяк не можете визначитися, на якому рейсі полетіти, і робите кілька бронювань на пасажирів з однаковими іменами, то авіакомпанія зніме всі ваші броні. Авіакомпанії дуже не люблять, коли їм заважають нормально продавати квитки на свої рейси. Кожна бронь займає цілком конкретне місце на рейсі. Це означає наступне: якщо якийсь чоловік забронював всі 10 місць, які продаються за тарифом 100 євро, на рейсі, який вам потрібен, то ви зможете знайти, забронювати і купити місце за 200 євро на цьому ж рейсі. Тобто через дії якоїсь людини вам доведеться платити в два рази дорожче. Несправедливо, вірно? Так що така вимога авіакомпаній цілком людяне і зрозуміле.
Зробити бронь на Поїздці не варто ніяких грошей, тому не бійтеся бронювати. Гроші потрібні тільки, якщо ви захочете купити квиток.

Видео: "Світова карта авіаперельотів"

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 196)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ