Як вивчати Турецьку мову

0
3024

турецкий язык

Турецька за місяць або за три місяці!  Забудьте! Хочемо говорити цією мовою, приготуйтеся до довгої і наполегливої праці! Ми вивчали англійську мову в школі від 5 до 10 років. І що? Тільки, якщо школа була з поглибленням на вивчення мови, можна вільно нею говорити. А тут Турецька мова, з іншого граматикою, іншим ви мовою!

Ось кілька правил як вивчати Турецьку мову:

 • Необхідний якийсь мотиватор. Вирішити навіщо Вам це? Які можуть бути мотиви:
 1. один з перших, це турецький друг або подруга;
 2. ви хочете поїхати працювати чи жити до Туреччини;
 3. а може в своїй державі ви знайшли роботу в турецькій компанії. Зараз україно-турецькі відносини налагоджуються. І багато компаній, навіть дуже великих з'являються в Україні;
 4. ви просто любите їздити до Туреччини і хочете спілкуватися з місцевим народом і дивувати їх своїми знаннями.
 • Придбання самоучителя, граматики і перекладача турецької мови.
 • Заходьте на сайти по вивченню турецької мови, наприклад: http://turkishlearn.ru/
 • Рееструйтесь в соціальних мережах, додавайте турецьких друзів, хлопчиків, дівчаток, неважливо.
 • Музика! Слухайте музику. Бажано, роздрукувавши текст, і, стежачи за кожним словом, його ви мовою. У розділі музики я до кожної пісні додала текст. Але думаю, не проблема в Інтернеті знайти багато пісень на свій смак. Слухайте ті пісні, які вам приємні на слух, і з'являється бажання зрозуміти, про що ж ця прекрасна пісня.
 • Фільми та серіали. Це один з кращих способів. Фільми турецькою мовою, плюс субтитри також турецькою мовою. Дуже багатьох цікавих фільмів і серіалів.
 • Ну і, звичайно. Ви повинні поїхати в Туреччину і там вже спілкуватися на їх рідній мові. Звичайно, кажуть, що найкращий спосіб вивчити мову, треба поїхати в ту країну, де розмовляють цією мовою. Але уявіть, скільки місяців треба там прожити, що б почати розуміти оточуючих.

Відео: "Уроки турецької мови"

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 175)

Комментарии:

ВВЕРХ