Серіал "Грімм" (Grimm): Сюжет

Мир переводов : Кино
, 19:01
0
2426

Серіал ГріммСеріал "Грімм" (Grimm) - це казкова драма з поліцейським ухилом, в якій всі персонажі знаменитих братів Грімм, оживають і порушують загальний спокій, оскільки під час своєї роботи вони постійно стикаються з магічними істотами. Прем'єра серіалу "Грімм" відбулася 28 жовтня 2011 року. До речі, серіал Грімм подивитись онлайн можна на сайті http://grimm-all.ru.

Свого часу брати Грімм (німецькі дослідники фольклору) опублікували збірку казок, яка стала бестселером усіх часів, а також народів. Їх книги були перекладені багатьма мовами, а їх герої стали улюбленцями дітей зі всіх куточків світу. Крім того, за їх казкам була знята величезна кількість кінофільмів. В одноіменному серіалі персонажі казок братів Грімм постануть абсолютно в нових образах (вони можуть вбити, влаштувати теракт або підставити іншу людину, а всі їхні злочини будуть розслідувати поліцейські, які опинилися в незвичайному світі). Всі події серіалу "Грімм" відбуваються в місті Портленд.

Сценарій мені сподобався саме через його простоту. Взагалі, мова там за великим рахунком не про казки - це типовий поліцейський серіал, і це мені дуже подобається. Це такий собі гібрид "CSI: Місце злочину" та "Секретних матеріалів".

Сюжет

Нік Беркхардт - молодий детектив та прямий спадкоємець роду Грімм (мисливців за нечистою силою, що живе в нашому світі). Абсолютно всі нащадки даного роду володіють однією здатністю - можуть бачити істинне лице злих тварюк (і немає значення під якою маскою вони ховаються). Несподівано для себе Нік стикається з такими явищами, що змушують його на 100 % повірити в реальність існування казкових персонажів. Безпосередньо після того, як він проявляє інтерес до казок братів Грімм, він розуміє, що даних творах зашифровані різноманітні пророцтва, які безпосередньо відносяться до теперішнього часу.

Поліцейський під впливом нових знань, певний час не може прийти до тями. Його дивну поведінка помічає наречена і починає допитуватися чому він такий похмурий. Але Нік Беркхардт прймає рішення захистити кохану від всього цього жаху і вступає в сутичку з потойбічними сутностями. Його соратником у цій боротьбі стає Едді Монро (різник-перевертень, що став на світлу дорогу), який допомагає Ніку пізнавати всі таїнства древніх міфів.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 188)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ