10 кращих мультфільмів 2016 року

Мир переводов : Кино
, 20:31
0
4998

мультфільми 2016В даній статті ми приділимо увагу дітям і сімейному перегляду, а саме ми розглянемо ТОП-10 кращих мультфільмів 2016 року адже це не мало важливий жанр, який подобається як дорослим так і дітям. Час йде, якість і графіка мультфільмів змінюється, але вони як і раніше займають вагоме місце в нашому житті. Тому, ми хочемо вам представити найкращі мультфільми 2016 року.

Смішарики. Легенда про золотого дракона

Головний герой говорить про те, що краще з ним жити в мирі, ніж намагатися його позбутися. Тому він уникає будь-яких небезпек і намагається жити спокійно. Але одного разу його друг Лосяша винаходить «покращайзерів» і пропонує Бараш «поліпшити» себе. Однак нічого не виходить, і винахід міняє тіло Бараша з гусеницею...

Вовки і вівці

Вовк на ім'я Сірий живе безтурботним веселим життям. Він постійно дурє, веселиться і відноситься до всього досить несерйозно. Сірий вирішує стати ватажком зграї і завоювати серце молодої вовчиці, для цього він випиває чарівне зілля і, зовсім без очікування такого результату, перетворюється в баранчика. Чи поверне Сірий свій вигляд і чи змінить цей досвід його характер?

Робінзон Крузо

Історія, де Робінзон Крузо потрапляє на безлюдний острів, відома всім. Але чому він безлюдний, адже там повно тварин і птахів? Мешканці острова сприйняли Крузо, як морське чудовисько. Однак їм знову доведеться познайомитися з дивною істотою «людиною», а також разом з ним пережити багато веселих пригод...

У пошуках Дорі

У рибки-хірурга Дорі є прогалини в пам'яті. У неї немає сім'ї. Дорі дуже хоче заповнити всі прогалини і відшукати рідних. Вирушаючи на пошуки вона зустрічається з восьминогом Хенком і він стає їй гідом.

Урфін Джюс і його дерев'яні солдати

Дія розгортається в смарагдовому місті. Після того, як королівство було звільнено від зла Еллі змогла повернутися додому. Однак в королівстві не всім до душі зміни. Лиходій Джюс створює армію солдатів, з метою взяти в свої руки владу. Чи вдасться йому стати великим правителем?

Таємне життя домашніх тварин

Тер'єрові Максу живеться чудово, поки господар не призводить до хати Дюка, дворняжку, який стає ще одним улюбленцем. Але вихованцям не доводиться довго змагатися. Вони об'єднуються, щоб перешкодити злому кролику Сніжку здійснити свій підступний план.

Сосискова вечірка

Скоро День Незалежності, тому сосиски повинні в щоби то не стало вибратися з супермаркету на волю, будь-яким способом уникнути мангалів і грилів.

Іван Царевич і Сірий Вовк 3

Царю Тридев'ятого виповнилося 150-років і він заявив про намір передати свої повноваження, залишити свою високоповажну посаду. А захист держави він довірив Івану і Сірому Вовкові. Вони ж в сою чергу безвідповідально поставилися до наказу царя та покинули державу разом з Дружиною Івана і котом-вченим, а за головного залишили звичайне опудало, що призвело до жахливих наслідків...

Кунг-фу Панда 3

По нарешті знайшов батька і вирішив відправитися в рай для панд. Там на нього чекає зустріч з безліччю таких же веселих і бешкетних панд. Однак насолодитися раєм йому не вдається, тому що Кай, нещадний злодій, починає знищувати кунг-фу майстрів по всьому Китаї. По повинен навчити майстерності кунг-фу все село незграбних панд, зробити з них загін і виступити проти Кая...

Льодовиковий період 5: Зіткнення неминуче

Для Скрата все стабільно, він, як в іншому і завжди, жадає отримати той самий горіх. Всі його спроби досягти бажаного привели на цей раз до того, що він потрапляє в космос, де через нього трапляється багато катастроф. Внаслідок на землю летить метеорит, тому Енні, Сід, Дієго і все стадо повинні покинути свої будинки і рятуватися.

Источник: http://kinomnogo.net/multfilmi/

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 160)

Комментарии:

ВВЕРХ