Які є заглушки на металеву профільну трубу?

0
1957

заглушка на профільні трубиУстановка заглушок на профільні труби - це фінальна, але важлива частина зведення огорожі на ділянці. Даний етап необхідний для збереження виробу із металу. Захищена заглушкою, труба не буде псуватися від постійного контакту з вологою.

Взагалі заглушки - це невеликі, прості в своїй конструкції, але дуже значимі фасонні деталі. Вони допомагають ізолювати порожнину профільної труби від потрапляння всередину сміття і, головне, атмосферних опадів. Профільні вироби використовуються при зведенні парканів або сітки-рабиці. Якщо парканні стійки залишаються незахищеними, дуже швидко накопичується рідина і конденсат, і через постійний застой вологи металеві стінки приходять в непридатність в досить короткі терміни. Зіпсовані парканні стійки не можуть гарантувати міцність всієї конструкції, а профільна труба, ізольована заглушкою, стає настільки ж довговічною, як і цілісний брус металу.

Крім заглушок, для захисту профільних труб від негативного впливу атмосферних факторів застосовуються також парапети і парканні ковпаки. Вони можуть мати різну форму (випускаються навіть ковані насадки) і цілком успішно справляються ще й з декоративною функцією.

Які бувають заглушки?

Основний момент в класифікації даних фасонних елементів - це матеріал, з якого була зроблена заглушка. При виробництві даних деталей можуть бути задіяні такі матеріали:

  • Поліетилен й інші полімери. Це дешевші фітинги, які цілком непогано справляються зі своїми обов'язками. Вони повністю перешкоджають попаданню води в трубу, не псуються від постійної взаємодії з вологою. Пластикові заглушки здатні довгий час не втрачати первинну форму: їм не страшні навіть температурні коливання (до речі, придбати їх можна в інтернет-магазині www.plast2000.ru);
  • Різні види металів. Це дуже надійні та якісні фітинги, найчастіше для їх виготовлення береться алюміній, сталь або латунь. Як правило, вони оснащені різьбленням - з їх допомогою виходять міцні розбірні з'єднання. Через хорошу міцність сталеві і латунні заглушки стали популярні в сфері обслуговування газових трубопроводів і водопроводів. Для профільної труби металеві заглушки також випускаються, але застосовуються вони тільки в тих випадках, якщо дуже важливі естетичні і експлуатаційні властивості. Металеві заглушки з квадратним перетином особливо затребувані в меблевій промисловості;
  • Хромований метал. З цього матеріалу виходять дорогі фітинги, які не піддаються корозії. Як і в попередньому випадку, застосування заглушок з хромованої сталі актуально тільки в спеціальних умовах;
  • Гума. Фасонні деталі з гуми використовуються тільки як тимчасова пробка, призначена для захисту трубопроводу від попадання в нього сміття і пилу. Для профільних труб гумові фітинги не підійдуть, але вони зможуть знайти своє застосування на домашній ділянці, наприклад, в якості пробки при сезонному закритті зрошувальної системи.

Одним з найбільш економічних рішень є саморобна заглушка для профілів. Вона являє собою металеву пластину необхідного діаметра, яка приварена до стінок труби. Звичайно, при організації ізольованих ділянок водопровідної або каналізаційної системи такий метод використовувати не слід.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 200)

Комментарии:

ВВЕРХ