ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Друк самоклейких наклейок: Що це таке?

2017
4
Сен
Admin
viewsПросмотров: 381         commentsКомментариев: 0

Друк самоклейких наклейок

Друк наклейок - це зручний і недорогий спосіб перетворити різні предмети або донести інформацію до людей. Наклейки на замовлення бувають будь-якого формату - все залежить тільки від ваших побажань, форма може бути різною - від прямокутника до фантазійних об'єктів. Досить міцний матеріал захищає цей вид продукції від механічних й інших видів впливів.

Особливості друку наклейок

Використання етикеток за останній час стало повсюдним. Придивіться і ви помітите, що вхідні двері, стіни будинків, машини, вітрини магазинів, продукти харчування - все прикрашено ними. Основною функцією недорогої плівкової самоклейки є ідентифікація продукту. До того ж такий ярлик часто застосовується в рекламних цілях. Яскраві самоклейкі етикетки підштовхують потенційного покупця до покупки продукції. Ще одна мета наклейки - це надання споживачеві інформації, що стосуються способу застосування, правил зберігання товару та інших даних. Тому друк самоклейких наклейок - це дуже затребувана послуга. Ціна на друк наклейок на замовлення, як правило, залежить від тиражу, виду, терміновості та інших параметрів.

Види і матеріали

Наклейки - це плівка або папір, на одну сторону якої нанесений невисихаючий клей. Стікери бувають двох різновидів - паперові і плівкові. Паперові етикетки можуть бути матовими і глянсовими. Останні мало чим відрізняються від наклейок на плівці, але вони менш довговічні, в порівнянні з плівковими.
Наклейки умовно поділяються на кілька популярних підвидів:

  1. Рекламні стікери. Їх основне завдання - розповісти про переваги рекламованого товару. Вони розміщуються в багатолюдних місцях. Даний вид стікерів - це один з найбільш поширених варіантів друкарської продукції, вартість якої цілком прийнятна;
  2. Інформаційні стікери. Цей вид поліграфічної продукції повідомляє забороняючу, попереджуючу та інші види інформації. Такого плану наклейки ви можете знайти в громадських місцях. На них зазвичай нанесені правила користування, правила поведінки або різні повідомляючі позначки;
  3. Іміджеві стікери. Вони наносяться, як правило, на продукцію і вітрини. Цей вид стікерів містить в собі логотип компанії і додаткову інформацію;
  4. Також останнім часом отримала велику популярність послуга - «друк кольорових наклейок на автомобіль». Такі вироби дозволяють поміняти зовнішній вигляд авто без серйозних грошових витрат. До того ж вони допомагають використовувати машину в якості рекламного носія. У такому випадку ваше повідомлення побачить велика кількість людей.

Друк наклейок в Москві

Друкарня «МСКОМПРИНТ» здійснює виготовлення наклейок на замовлення. Виконану тут поліграфічну продукцію можна зустріти на різних стендах, вітринах магазинів, продуктах харчування, стінах і громадському транспорті. Фахівці компанії в найкоротші терміни розроблять дизайн, відповідний вашим побажанням, і виконають друк наклейок на самоклейкому папері. Тому якщо хочете замовити рекламні наклейки в Москві, друкарня «МСКОМПРИНТ» до ваших послуг! Звертайтеся!

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 7)
Читайте также:
Промо-акции: Что это такое?
Промо-акции: Что это такое?
Промо-акцией называется конкретный набор действий, главной целью которых ...
2017
29
Ноя
Admin
Просмотров: 330 Комментариев: 0
Бізнес тренінги (навикові тренінги): Що це таке?
Бізнес тренінги (навикові тренінги): Що це таке?
Бізнес тренінгами (або їх ще називають тренінгами навичок) називають систему...
2017
7
Дек
Admin
Просмотров: 0 Комментариев: 0
Елітний алкоголь: Що це таке?
Елітний алкоголь: Що це таке?
Елітний алкоголь - це невичерпне джерело тем для бесід як справжніх цінителів,...
2018
20
Ноя
Admin
Просмотров: 0 Комментариев: 0
 1   2  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter