ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

IP-домофон: в чому переваги?

2017
20
Март
Admin
viewsПросмотров: 552         commentsКомментариев: 0

ip домофонРозвиток інтернет-технологій і бездротового зв'язку вже призвели до значної зміни формату багатьох звичних нам речей і послуг. Це також вплинуло і на вигляд систем безпеки в цілому і на домофонні системи зокрема.

IP-домофони - це один з яскравих прикладів таких змін. Основна відмінність IP-домофона (або мережевого домофона) від звичайного - це використання для передачі даних цифрової лінії: локальної мережі або мережі інтернет, що спричинило можливість використання основних переваг сучасного інтернету.

IP-домофони виконують ті ж функції, що і звичайні домофони, однак по своїй просунутій технологічності це, частіше за все, ціла система, яку можна охрестити «розумним будинком».

Звичайно, більшість доступних за ціною IP-домофонних систем не такі «розумні», щоб повністю управляти всім будинком, але такі функції, як віддалене спостереження за будівлею і контроль доступу в приміщення вже доступні власнику ip-відеодомофона - через смартфон або ПК, навіть коли він знаходиться за тисячі кілометрів. Крім того, за допомогою IP систем стає доступним управління домашньою автоматикою - освітленням, кондиціонуванням, опаленням.

Ще однією перевагою мережевих домофонних систем є значне зменшення кількості з'єднувальних проводів, оскільки часто використовується вже наявний на об'єкті кабель інтернет провайдера, а внутрішні пристрої і зовсім можуть працювати по WI-FI. При цьому значно спрощується установка, а також зберігається естетичний вигляд будівлі.

Така система може використовувати смартфон або планшет як пульт управління і монітор. Будь-які функції можуть бути також рознесені на інші пристрої, фізично не пов'язані з іншими компонентами системи, наприклад, зберігання даних відеореєстратора може бути організоване на віддаленому сервері в будь-якій частині земної кулі. Як для приватних користувачів, так і для корпоративних цілей це є значним підвищенням рівня безпеки охоронних систем.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 5)
Читайте также:
Компресори Miol: різновиди і їх переваги
Компресори Miol: різновиди і їх переваги
Компресор – це джерело подачі стисненого повітря для пневмоінструменту і...
2016
10
Май
Admin
Просмотров: 654 Комментариев: 0
Кухонні витяжки Bosch: Основні переваги
Кухонні витяжки Bosch: Основні переваги
В недалекому минулому ще не було такої побутової техніки, як кухонна витяжка....
2018
14
Фев
Admin
Просмотров: 250 Комментариев: 0
Турнікет-трипод: Основні переваги
Турнікет-трипод: Основні переваги
Турнікети - це спеціальне обладнання, призначене для системи загального ...
2018
16
Фев
Admin
Просмотров: 0 Комментариев: 0
 1   2    3    4  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter