IP-домофон: в чому переваги?

0
1943

ip домофонРозвиток інтернет-технологій і бездротового зв'язку вже призвели до значної зміни формату багатьох звичних нам речей і послуг. Це також вплинуло і на вигляд систем безпеки в цілому і на домофонні системи зокрема.

IP-домофони - це один з яскравих прикладів таких змін. Основна відмінність IP-домофона (або мережевого домофона) від звичайного - це використання для передачі даних цифрової лінії: локальної мережі або мережі інтернет, що спричинило можливість використання основних переваг сучасного інтернету.

IP-домофони виконують ті ж функції, що і звичайні домофони, однак по своїй просунутій технологічності це, частіше за все, ціла система, яку можна охрестити «розумним будинком».

Звичайно, більшість доступних за ціною IP-домофонних систем не такі «розумні», щоб повністю управляти всім будинком, але такі функції, як віддалене спостереження за будівлею і контроль доступу в приміщення вже доступні власнику ip-відеодомофона - через смартфон або ПК, навіть коли він знаходиться за тисячі кілометрів. Крім того, за допомогою IP систем стає доступним управління домашньою автоматикою - освітленням, кондиціонуванням, опаленням.

Ще однією перевагою мережевих домофонних систем є значне зменшення кількості з'єднувальних проводів, оскільки часто використовується вже наявний на об'єкті кабель інтернет провайдера, а внутрішні пристрої і зовсім можуть працювати по WI-FI. При цьому значно спрощується установка, а також зберігається естетичний вигляд будівлі.

Така система може використовувати смартфон або планшет як пульт управління і монітор. Будь-які функції можуть бути також рознесені на інші пристрої, фізично не пов'язані з іншими компонентами системи, наприклад, зберігання даних відеореєстратора може бути організоване на віддаленому сервері в будь-якій частині земної кулі. Як для приватних користувачів, так і для корпоративних цілей це є значним підвищенням рівня безпеки охоронних систем.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 193)

Комментарии:

ВВЕРХ