Особливості косметики Фаберлік

0
1861

косметика фаберлікБажаючи виглядати більш привабливо, дівчата користуються косметикою. Її можна придбати в гіпермаркетах, спеціалізованих магазинах косметики, у консультанта або в інтернеті. До методу прямих продажів вдаються кілька компаній, однією з яких є Фаберлік. Це російська компанія, яка виробляє екологічно чисту косметику. Фабрика, що випускає понад 300 млн упаковок косметики в рік і знаходиться в Москві. Умови виробництва відповідають міжнародним стандартам. У компанії є власний науковий центр, який розробляє рецептуру нових видів косметичних засобів.

Переваги

При методі прямих продажів покупниці вивчають каталог Фаберлік, до речі, переглянути його можна тут. Ряд консультантів вважає за краще купувати його в паперовому варіанті та вручають своїм постійним і потенційним клієнткам. Це дозволяє їм мати прямий контакт і поліпшити продажі. Консультанти уважно вислуховують відгуки, зможуть порадити певний косметичний засіб, відповідний потребам покупця. Завдяки цьому, компанія знімає з виробництва косметику, що не отримала визнання у споживачів, або допрацьовує її рецептуру відповідно до зауважень. Регулярно випускаються нові види помад, тіней, лаків.

МЛМ

Прямий спосіб продажів дозволяє зберігати демократичні ціни при хорошій якості. Компанії не доводиться витрачати гроші на оренду торгових залів, охорону, оплату комунальних послуг. Консультанти отримують певний відсоток від вартості проданої продукції, тому вони зацікавлені в продажах. Вони намагаються порадити клієнткам тільки якісну косметику і відмовляють їх від покупки невдалого косметичного засобу.

Ще дещо...

Компанія Фаберлік продовжує розвиватися. Крім доглядає, декоративної косметики, парфумерії вона випускає нові види продукції. Не настільки давно вона розпочала співпрацю з російським дизайнером Оленою Ахмадуліною. Тепер покупниці зможуть придбати розроблені нею ексклюзивні наряди і аксесуари за доступними цінами. Багато клієнток оцінили колекцію нижньої білизни. Доповнити образ допоможе біжутерія, яка відповідає модним тенденціям.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 178)

Комментарии:

ВВЕРХ