JOYPE - іспанський меблевий бренд

0
1686

JOYPEJOYPE - це меблева фабрика, розташована в розвиненому комерційному південно-східному регіоні Іспанії - Мурсії, в місті Екла. Спочатку підприємство було суто сімейним. Воно являло собою майстерню, площа якої становила всього 60 квадратних метрів. Завдяки наполегливій праці та прагненням до постійного вдосконалення продукції компанія динамічно розвивалася. Поступово нарощувалися виробничі потужності, з ростом попиту розширювався і ринок збуту.

Згодом маленька реміснича майстерня перетворилася в одну з найбільших фабрик Європи з виробництва меблів в Іспанії. Сьогодні підприємство займає площу, рівну 20,000 квадратних метрів. Саме тут випускаються меблі, які прикрашають не тільки іспанські апартаменти, а й будинки, розташовані в різних країнах світу.

Популярність іспанського бренду JOYPE пояснюється просто: головним пріоритетом компанії є висока якість продукції, що випускається. Безумовно, важливу роль грає і те, що дизайнери фабрики постійно радують клієнтів новими ідеями, втілюваними в життя на сучасному обладнанні, оснащеному цифровим контролем.

Сьогодні під відомою торговою маркою випускається три лінії меблів:

  • класична - Clasicos;
  • дитячі меблі - Programa +8;
  • сучасна мінімалістична - Proyecto Contract.

Сертифікати, якими заслужено володіє фабрика, підтверджують, що компанія тримає правильний курс і незмінно досягає своїх цілей:

  1. AIDMA - видається тільки тим підприємствам, які підтвердили всі вимоги, що пред'являються до домашніх меблів. Вимоги регламентуються нормативами UNE;
  2. ISO 9001/2 - це престижний сертифікат, який дають лише тим компаніями, управлінська структура яких повністю відповідає чинним міжнародним стандартам.

Для виготовлення меблів компанією широко використовується масив натуральної деревини та шпон. Сировина отримує чарівні форми завдяки тісній співпраці дизайнерського і технічного відділів. Департамент, який відповідає за експорт продукції, забезпечує оперативні поставки. Структура підприємства подібна злагодженому механізму, день у день постачає споживачів меблями бездоганної якості.

Іспанська фабрика JOYPE дарує світу стильні і гармонійні предмети інтер'єру. Продукція лідера європейського ринку - це вироби, які з упевненістю можна назвати еталонними. JOYPE - це меблі, що стали символом затишку та комфорту.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 183)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ