Що таке метизи?

0
3607

метизи

Коли людина вперше чує слово метизи, то в його голові часто виникає велика кількість самих різних асоціацій. Але на ділі все виявляється набагато простіше. Метизи - це металеві вироби.

Метизи можна поділити на дві категорії:

  • Широкого призначення;
  • Промислового призначення.

Метизи широкого призначення - це, як правило, предмети, виготовлені з металу, які в більшій мірі використовуються в повсякденному житті. Сюди можна віднести наступні види виробів: ножі, ножиці, пилки та інші предмети.

Метизи промислового призначення, як випливає з назви, застосовуються в промисловості (наприклад, в залізничній). До промислових метизів можна віднести наступні вироби: болти, шурупи, металевий дріт, кріплення і інші предмети.

Кріплення

Кріплення отримали досить широке поширення в багатьох сферах промисловості. Наприклад, кріплення-метиз широко поширене на фабриках з виробництва меблів. Також широке застосування кріплення- метизи отримали в будівництві, в ремонті, в машинобудівній галузі.

Будівельні кріплення

Будівельні кріплення- метизи отримали своє поширення, як видно з назви, в сфері будівництва. Будівельні метизи призначені для скріплення різного роду конструкцій і споруд.  До будівельних кріплень можна віднести наступні вироби: дюбелі, цвяхи, гайки, гвинти, саморізи та інші предмети. Дані кріплення можна поділити на 2-ві групи:

  1. Вироби, які мають різну конфігурацію і вигляд;
  2. Метричні вироби.

Вироби, які мають різний конфігурацію і вигляд:

  • Шайба. Як правило, підкладається під гвинт чи гайку. Шайби, в основному, застосовуються для збільшення площі опорної поверхні;
  • Болт має вигляд стрижня з квадратною або шестигранною головкою, а також різьблення для нагвинчування гайки;
  • Метрична шпилька має стрижень, який, в свою чергу, має різьблення на двох кінцях. Найбільшого поширення метрична шпилька набула безпосередньо при монтажі натяжних стель; Гвинт - це стрижень з головкою, який має шліц під викрутку та різьбу. Як правило, гвинт має потаємну або напівкруглу головку. Вони найбільш часто застосовуються для кріплення певної деталі до поверхні;
  • Гайка - це деталь із внутрішнім різьблення. Їх виготовляються в різних видах: гайка подовжувач, ковпачкова та інші.

Метричні - це ті вироби, які мають строго певний розмір кроку різьблення. До метричних можна віднести наступні вироби: гайки, болти та клепальні гайки.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 174)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ