Різновиди резервуарів для нафти і нафтопродуктів

0
1874

резервуар для нафтиРезервуари для нафти - це частина технологічного комплекту обладнання для видобутку та переробки нафтопродуктів. Такі ємності знайшли застосування не тільки при видобутку нафти, але найбільшого поширення вони одержали саме в даній сфері. До речі, в Москві такі резервуари ви можете замовити тут.

У нафтогазовій промисловості така тара використовується для тривалого зберігання продуктів нафти, або ж для короткочасного зберігання речовин. Як правило, ємності для нафти виконані з міцної і надійної сталі.

До резервуарів висуваються наступні вимоги:

  • Так як резервуари використовуються для зберігання небезпечних речовин, вони повинні бути герметично закритими. Це дозволить уникнути витоку парів від нафтопродуктів, що зменшить негативний вплив їх на навколишнє середовище;
  • Ємність повинна бути виконана з нержавіючої сталі, що не піддається корозії;
  • Матеріал також повинен бути стійким до механічних пошкоджень;
  • Товщина стали для ємностей - не менше 4 мкм і не більше 10 мкм;
  • Кришка нафтосховища не повинна мати товщину більше 2,5 мкм.

Різновиди ємностей

Всі ємності діляться на підземні і наземні види. Підземні резервуари дозволяють убезпечити зберігання небезпечних речовин, так як знаходяться вони досить глибоко під землею. Такі ємності, завдяки глибокому заляганню, не допускають попадання речовин в атмосферу, а також перешкоджають виникненню пожеж і вибухів. Зазвичай горизонтальні підземні моделі монтують на АЗС та інших підприємствах, які знаходяться в містах.

Наземні ємності простіші в застосуванні, вони можуть бути вертикального і горизонтального типу. Горизонтальні краще, так як вони дозволяють раціонально використовувати вільний простір у виробничому приміщенні або на його території. Наземні резервуари для нафти мають спеціальні майданчики для обслуговування баків, вони повинні бути стійкими до атмосферних впливів.

Крім того, ємності можуть бути двостінними і одностінними. Підземні зазвичай виконані двостінного типу, а наземні баки є одностінними. Двостінні резервуари краще, але ціна їх вища. Між листами сталі залишається вільний простір, який заповнюється інертним газом, що сприяє гарному збереженню нафтопродуктів будь-якого типу.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 172)

Комментарии:

ВВЕРХ