FibARM Tape Twill: що це таке?

0
2618

FibARM Tape TwillFibARM Tape Twill - це двонаправлена ​​вуглецева тканина для системи зовнішнього армування. Можливе виготовлення вуглецевої тканини щільність 240, 300, 450, 530 г / м2. До речі, придбати FibARM Tape Twill ви можете на сайті dipchel.ru.

Двонаправлені стрічки з вуглецевого волокна FibARM Twill застосовуються в системах зовнішнього армування. Унікальні властивості вуглецевого волокна, високі характеристики і абсолютна стійкість до всіх агресивних середовищ дали принципову можливість розробити інноваційну систему посилення. Вона дозволяє відновлювати і збільшувати несучу здатність конструкції в стислі терміни і меншими затратами в порівнянні з традиційними способами, а також значно збільшує термін служби конструкції.

Основні переваги:

  • велика область застосування (в тому числі в кутових з'єднаннях, а так само на закруглених поверхнях);
  • легкість (система посилення не створює додаткового навантаження на конструкцію);
  • виняткова стійкість до корозії;
  • тонкий шар (навіть якщо тканина наноситься в декілька шарів);
  • мінімальні трудові і часові витрати на проведення робіт;
  • можливість виконання ремонтних робіт без припинення експлуатації будинку або споруди, що підсилюється;
  • відсутність додаткових витрат при подальшій експлуатації.

Метод отримання

Тканину FibARM Tape роблять з вуглецевих волокон, одержуваних шляхом високотемпературного впливу в інертному середовищі на органічні волокна. Двонаправлені або, як їх ще називають, рівносильні тканини представляють собою переплетення вуглецевих ниток з малюнком, що повторюється.

Застосування:

  • Система посилення конструкцій на основі вуглецевого волокна, що наноситься зовні з просоченням на епоксидній основі;
  • Збільшення несучої здатності конструкцій із залізобетону, цегли і дерева.

Стрічка повинна акуратно укладатися на шар попередньо нанесеного адгезиву без складок і зайвого натягу. Після укладання здійснюється прикатування стрічки в обох напрямках укладання волокон. Оскільки в процесі накочення відбувається просочення стрічки, воно повинне здійснюватися рівномірно по всій поверхні стрічки. Не допускається наявність складок і відслонень. Після просочення стрічка повинна бути злегка липкою на дотик, але без явно видимої присутності адгезиву. Надлишки адгезиву необхідно акуратно видалити.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 192)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ