Що таке Барбершоп?

0
2675

БарбершопПримхлива мода давно звернула увагу на представників сильної статі, надавши чоловікам різні можливості для самовираження. Але навіть найсильніші чоловіки схильні до невеликих слабкостей - наприклад, їм не завжди зручно стригтися в загальних перукарнях, укладати волосся в салонах краси. Жіноча балаканина і багатозначні погляди жінок-перукарів можуть збентежити навіть самого впевненого в собі чоловіка. Чи не тому вони намагаються постригтися якомога швидше і забути про свою зачіску до наступного походу в салон?

Барбершоп - відмінний вид

В даний час велика частина перукарів - це жінки. Багато з них мають дипломи та сертифікатами, що підтверджують отриману кваліфікацію, а деякі з таких жінок-майстрів дійсно здатні стильно і акуратно підстригти чоловіка. А ось про правильний догляд за вусами та бородою жінки-перукарі мають слабке уявлення. Просто тому, що така рослинність на обличчі у жінок відсутня. Потрібні були особливі перукарні, укомплектовані тільки чоловічими майстрами. Салони, призначені тільки для чоловіків, отримали назву « барбершоп». До речі, в Москві яскравим прикладом барбершопа є чоловіча перукарня "Sonata": barberhall.ru.

Походження слова

Така дивна назва походить від слова "barber", що означає «борода». Спочатку заклади з такою назвою виникли в 30-роки ХХ століття на території США. Чоловіки збиралися в невеликих перукарнях, щоб спокійно, без жіночої суєти постригтися, пробритися і обговорити останні новини. По ряду причин після другої світової війни ця тенденція практично зникла, поступившись лідерством жіночим перукарнях і універсальним салонам краси. Чоловічі салони канули в минуле, їх замінили перукарні і універсальні салони краси, де багато чоловіків почували себе незатишно серед гламуру і жіночих дрібниць. Повальне засилля жіночих салонів краси відсунуло потреби чоловіків на задній план. Такий стан речей не влаштовував ні чоловіків, ні перукарів. На початку нового тисячоліття традиція чоловічих перукарень стала потроху відроджуватися.

Мета барбершопа - надання чоловікам повного комплексу послуг з догляду за волоссям. Жінкам в барбершопи вхід заборонений - весь обслуговуючий персонал традиційно складається з чоловіків. Для тих перукарів, які працюють в чоловічих салонах, використовується спеціальний термін - Барбер. Звичайно ж, Барбером стає тільки чоловік. Для того, щоб отримати власне крісло в барбершопі професійному перукарю потрібно володіти великим досвідом і реально довести свою майстерність. Але кожен, хто домігся визнання - ніколи не шкодує про довгий шлях до успіху.

Що таке барбершоп?

БарбершопНеправильно було б розглядати барбершорп, як стандартну чоловічу перукарню. Це - повноцінний еквівалент жіночого салону краси, призначений для представників сильної статі. У таких закладах чоловіки отримують можливість відчути себе забезпеченою і успішною людиною. І в цьому їм допоможуть професійні чоловічі стилісти - Барбери.

Інтер'єри сучасних барбершопов виконані в різних стилях - одні копіюють салуни часів Дикого Заходу, інші переносять вас в атмосферу англійського клубу. Існують і молодіжні салони для чоловіків - в них можна підстригтися, привести в порядок бороду або вуса, зробити татуювання або пірсинг. Такі заклади призначені не тільки для вдосконалення власного зовнішнього вигляду, але і для спілкування з однодумцями. Господар барбершопа хоче бачити серед своїх клієнтів - людей з достатніми можливостями, які цінують комфорт і власний стиль життя. Тому власники таких закладів йдуть назустріч побажанням своїх відвідувачів і представляють їм максимум зручностей.

У деяких салонах власники розміщують плазмові панелі для перегляду спортивних матчів, інші пропонують добірки сучасних чоловічих журналів. У багатьох салонах встановлені барні стійки, за якими відвідувачам пропоную замовити елітне пиво, чашку кави, або прочитати газету. Так клієнтам надається максимум умов для неспішного, комфортного часу очікування.

Послуги барбершопів

У переліку стандартних послуг чоловічих салонів обов'язково будуть:

  • професійні стрижки та укладки;
  • засоби по догляду за волоссям;
  • професійна стрижка і укладка вусів, бакенбардів і борід;
  • поради стилістів;
  • манікюр;
  • гоління;
  • масаж обличчя.

Висновки

Відвідування барбершопа - це задоволення не з дешевих. Стандартний манікюр, який можна зробити в будь-якому салоні краси, в барбершопі буде коштувати дорожче. Але кожного відвідувача обов'язково обслужать по «люкс» розряду. Професійний погляд і вмілі руки барбера перетворять будь-якого, навіть самого пересічного чоловіка, зробивши його харизматичним і привабливим.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 191)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ