Які юридичні послуги найбільш затребувані?

0
1904

юридичні послуги

Юриспруденція ще з часів Давньої Греції та Риму є найблагороднішою наукою і служить оплотом будь-якої держави. Хоча світ змінюється, юридичні послуги як і раніше залишаються затребуваними.

Чим займається сучасний юрист?

Більшість молодих людей навчаються в даній області, малюючи перед собою в майбутньому барвисті картини, які нагадують гостросюжетний фільм, де за сценарієм, молодий фахівець, представляє в суді свого наймача в самому безнадійному і неперспективним справі, але в підсумку здобуває перемогу, отримуючи виправдувальний вирок для свого клієнта, під бурхливі оплески залу суду. А на практиці в більшості випадків населенню потрібно надати юридичну допомогу в організаційних питаннях. Ви запитаєте в яких саме? Відповідь на це запитання нам дасть Андрій Бузинний - старший юрист компанії «Правова допомога»: pravdop.

Найпопулярніші юридичні послуги:

  • Комерція. Це особлива сфера, в якій застосовуються юридичні знання - інакше кажучи: юридичні послуги юридичним особам. Щоденна правова підтримка необхідна всім компаніям, які займаються продажем товарів або послуг. Адже досить часто з клієнтами, юридичними і фізичними особами, виникають спірні ситуації, що вимагають своєчасного втручання юриста. Наприклад, підприємливі мешканці Заходу майже кожен день подають скарги і позови проти найвідоміших корпорацій. В Україні ж це явище тільки починає розвиватися. Відкриття ВАТ, ТОВ та інших організацій також є найбільш затребуваною послугою;
  • Сімейне право. Є найскладнішою областю в юриспруденції. Складність виражається в підвищеної емоційності конфліктуючих сторін, дуже часто вона не піддається розумним доводам і аргументам. Перше місце серед таких конфліктів займають спірні розлучення. За статистикою, число таких розлучень збільшується з кожним днем. А предметом розділу стають спільні діти і нажите обома членами подружжям майно. І якщо чоловік і жінка не вирішують спір, прийшовши до обопільної згоди, рішення приймається в судовому порядку. Суд встановлює порядок зустрічей з дітьми, розмір матеріальної допомоги і ділить майно;
  • Угоди з нерухомістю, житлове право. Визнання права власності в суді - найбільш затребувана послуга. Шахрайство, спірні ситуації в області купівлі-продажу нерухомості - це те, з чим стикаються люди на ринку житла. І тут вони намагаються відстояти свої законні права. Тобто повернути житло або вкладені в нього гроші.

Висновки

Не дивлячись на область застосування, допомога юриста повинна надаватися на вищому рівні, підхід до кожного клієнта - бути індивідуальним і відповідальним.

Источник: http://pravdop.com/ua/

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 199)

Комментарии:

ВВЕРХ