ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
112

Яким має бути конкурентоспроможне бюро перекладів?

2016
2
Июнь
Admin
viewsПросмотров: 561         commentsКомментариев: 0

бюро перекладівВ даний час існує велика кількість організацій, що пропонують послуги з професійного перекладу текстів. Як і на ринку будь-яких товарів і послуг, серед даних компаній йде жорстока конкурентна боротьба за клієнтів, а також діють свої закони і правила.

Чи складно пробитися на ринок? Багато хто, не роздумуючи, дасть відповідь: легко, за умови, якщо знаєш іноземну мову. Однак людині, яка має уявлення про комерцію і ринкові відносини, є про що подумати.

У сучасній дійсності володіння іноземними мовами - вже не рідкість, скоріше, це необхідність, зумовлена ​​специфікою роботи. Далеко не всі люди звертаються за допомогою в бюро перекладів, багато хто воліє вивчати мови самостійно. На це іноді йде досить багато часу - рік або два. Неправих в цій ситуації немає, кожен має право робити свій вибір.

Однак є певні нюанси, які самостійно здійснити досить важко. Щоб перевести вузькоспеціалізований текст, необхідно не просто знати мову, а й інші дисципліни, наприклад, в області медицини, машинобудування або економіки. У штаті організацій, що надають послуги з перекладу, обов'язково є професійні перекладачі та редактори, які спеціалізуються в різних областях. У багатьох співробітників, як правило, є друга освіта, необхідна для якісного перекладу технічного тексту.

Окрім добре укомплектованого штату висококваліфікованого персоналу, бюро потрібна широка рекламна кампанія, що вимагає певних капіталовкладень. Крім того, необхідні рекомендації відомих солідних клієнтів, а також офісне приміщення в центрі міста. І звичайно, для «розкрутки» комерційного підприємства необхідний стартовий капітал і зв'язки в ділових колах. У цих нюансах і полягає відповідь на питання: чи легко пробитися на ринок послуг з перекладу.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 5)
Читайте также:
Как открыть бюро переводов
Как открыть бюро переводов
Рост притока иностранных туристов в нашу страну способствует повышению спроса...
2013
21
Дек
Admin
Просмотров: 1338 Комментариев: 1
Зачем нужен таможенный брокер
Зачем нужен таможенный брокер
Для того, чтобы товар быстро и без происшествий пересек границу, оформление...
2014
5
Сен
Admin
Просмотров: 866 Комментариев: 0
Как выбрать бюро переводов
Как выбрать бюро переводов
Что же делать, когда вы нуждаетесь в переводе таких документов? Самый простой...
2014
24
Сен
Admin
Просмотров: 882 Комментариев: 0
 1   2    3    4    5    ...  7  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter