ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
111

Як вибрати автозапчастини?

2016
10
Фев
Admin

как выбрать автозапчастиКількість пропозицій на ринку автозапчастин - як нових, так і вживаних - зростає з кожним роком. Це обумовлено постійно зростаючим попитом на автозапчастини. Велика частина ринку автомобілів в Україні - це автомобілі з роками випуску 1985 - 2002. Причина цього зрозуміла: доступна ціна автомобіля в віці. Але не слід розглядати старий автомобіль, як джерело постійного попиту запчастин і його ремонту. Як показує практика, автомобілі 80-х і 90-х років випусків відрізняються високою якістю кузовного металу, надійністю вузлів і деталей.

У наші дні можна зустріти автомобілі з віком понад 30 років, на якому встановлені заводські сайлентблоки підвіски або штруси. Окремо можна виділити автомобілі японського виробництва, які технічно дуже прості, надійні і економічні. Ресурс встановлених на таких машинах деталей є дуже великим.
Отже, нам необхідно вибрати запчастина до нашого автомобіля.

Як запчастину вибрати?

Адже виробники запчастин, які запропоновані на авторинку - вражають уяву. По-перше - необхідно визначити номер необхідної запчастини по вибраному вами каталогу. Зазвичай такий каталог містить в собі більше 40 млн. запасних частин до автомобілів всіх марок і модифікацій. Скористатися будь-яким каталогом дуже легко - вони широко доступні і Ви зможете з легкістю встановити їх на свій комп'ютер.

За зовнішнім виглядом оригінальні і неоригінальні запчастини відрізнити дуже складно, адже конструктивно вони абсолютно однакові. Різниця полягає в матеріалах виконання і їх якості.

Оригінальна запчастина

Оригінальна запчастина - це деталь, яка встановлювалася саме на цей автомобіль на заводському конвеєрі. Оригінальні запасні частини мають високу якість виконання і коштують значно дорожче аналога або замінника. Часто оригінальні запчастини поставляються під брендом автовиробника, наприклад оригінальні запчастини для автомобіля Toyota Land Cruiser поставляються під брендом Toyota. Під таким же брендом поставляються і всі технічні рідини і масла.

Неоригінальна запчастина

Неоригінальна запчастина - це деталь, яка була проведена стороннім виробником за кресленнями та технічними умовами автовиробника. На сьогоднішній день більшість всіх автозапчастин, представлених на ринку - є неоригінальними запасними запчастинами. Не слід сприймати неоригінальність запчастини - як вирок її якості і взаємозамінності. Багато виробників постачають неоригінальні запасні частини високої якості. Наприклад, південнокорейська компанія GMB зокрема виробляє ролики ГРМ і є конвеєрні постачальником для таких автовиробників, як Hyundai і Kia.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
4   (голосов: 2)
Читайте также:
Как выбрать автомобильный видеорегистратор
Как выбрать автомобильный видеорегистратор
На сегодняшний день системы видеоконтроля, так называемые видеорегистраторы,...
2013
17
Окт
Admin
Просмотров: 1222 Комментариев: 0
Как продать кредитный автомобиль
Как продать кредитный автомобиль
Существует два способа, как продать кредитный автомобиль. И в обоих случаях...
2013
16
Ноя
Misha.Altayskiy
Просмотров: 1246 Комментариев: 3
Как выбрать правильно зимнюю резину?
Как выбрать правильно зимнюю резину?
Какую шину лучше взять? Так же многие задаются вопросом о том, какой необходим...
2014
10
Фев
Осипов Алексей
Просмотров: 1033 Комментариев: 1
 1   2    3    4    5    ...  6  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter