ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
96

Як вибрати шкіряну чоловічу сумку?

2016
16
Янв
Admin

сумкиСумка в наш час - необхідність, причому не тільки для жінки, але і для чоловіка. Крім свого прямого призначення - вміщати в себе величезну кількість потрібних речей, вона виконує ще й чисто декоративну функцію. При цьому вона розповідає про звички та смак господаря і, звичайно, відображає рівень матеріального достатку її власника. Тому, не дивно, що до вибору сумки відносяться так педантично.

             Чому шкіряні сумки вважають найкращими?

Сучасні сумки виготовлють з різних матеріалів, які тільки панують в голові дизайнера - шкірозамінник, пластик, метал, солома та багато іншого. Однак тільки шкіра споконвіку вважається кращим і благородним матеріалом. Сумки з натуральної шкіри не тільки краще виглядають, але і практичніше в застосуванні, адже вони більш стійкі до різних природних факторів - всі знають про високу водостійкість шкіри. Вони пропускають повітря, а також набагато якісніше безпосередньо у процесі виготовлення. До речі, придбати кожані чоловічі сумки можна на сайті: bolinni.pl.ua/sumki-muzhskie/.

На що варто звернути увагу, вибираючи чоловічу сумку?

  • Місця прошивів.

Вибираючи сумку, обов'язково зверніть увагу на ті місця, які є прошиті. На добротній сумці вони зобов'язані бути рівними, в класичних моделях нитка повинна бути одного кольору з виробом, а також дуже міцна. Така сумка витримає великі навантаження. І, звичайно, призначення сумки ніяк не повинно впливати на якість - маленька сумка-планшет і велика дорожня сумка для поїздок повинні бути однаково добре зшиті.

  • Підкладка.

Подивіться, як зроблена підкладка в сумки. Тканина повинна бути легкою і міцною, наприклад, це може бути капрон, нейлон, шовк.

  • Фурнітура.

При виборі сумки з натуральної шкіри також не завадить звернути увагу на фурнітуру. Виріб не повинен бути переобтяжений деталями - це ознака поганого смаку. Всі блискавки на сумці повинні спокійно відкриватися і закриватися, нероздвоюючи замок.

Добре, якщо ви можете дозволити собі кілька сумок одночасно. Це значно спрощує процес догляду за ними - вони не так швидко зношуються, якщо носити їх по черзі.

Але що робити, якщо вам потрібно зберегти одну сумку на максимально довгий період часу?

Звичайно, шкіряна сумка не може коштувати дешево. Винятки - розпродажі, проте навіть з великою знижкою натуральна сумка найчастіше залишається досить дорогим задоволенням. Втім, всі знають, що на якості економити не варто. Добре зроблену сумку видно здалеку, це факт.

Висновок

Сумки з натуральної шкіри - хороший вибір, як з практичної, так і з естетичної точки зору. Їх благородний вигляд радує око, а висока практичність - гаманець. Робіть тільки правильний вибір.

 

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 2)
Читайте также:
Как выбрать бюро переводов
Как выбрать бюро переводов
Что же делать, когда вы нуждаетесь в переводе таких документов? Самый простой...
2014
24
Сен
Admin
Просмотров: 794 Комментариев: 0
Как выбрать изготовителя памятника
Как выбрать изготовителя памятника
Изготовление памятников, которые будут символизировать вечность и уважение к...
2015
23
Авг
Марія Козинець
Просмотров: 772 Комментариев: 0
Як вибрати шкіряну чоловічу сумку?
Як вибрати шкіряну чоловічу сумку?
Сумка в наш час - необхідність, причому не тільки для жінки, але і для...
2016
16
Янв
Admin
Просмотров: 2 Комментариев: 0
 1   2    3    4    5    ...  7  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter