Яку теплу підлогу вибрати під лінолеум?

41
1063

Лінолеум – це матеріал для підлоги, який все ще часто використовується як в комерційних приміщеннях, так і в житлових. І тому не дивно, що багато людей шукають, який є оптимальний варіант теплої підлоги саме для такого покриття. Підшукати собі продукт з підходящими технічними характеристиками ви завжди можете тут: https://teploman.com.ua/teplapidloga/tepla-pidloga-pid-linoleum/.

Плівкова тепла підлога є одним із найбільш поширених варіантів для лінолеуму. Конструкція такого продукту досить проста. Використовуються графітовий шар, який з двох сторін закривається захисною плівкою. Інфрачервона плівка буває різною по потужності, від 150Вт до 400Вт, яка може використовуватись в різних напрямках (лікарські профілакторії, сауна тощо).

Переваги та особливості інфрачервоної плівки

Інфрачервона плівка – це один із найбільш ефективних варіантів теплої підлоги. ККД такого нагрівального елементу складає близько 98%. Окрім цього також варто відзначити такі основні переваги плівки:

  • установки – не потрібно заливати плівку в стяжку, достатньо просто правильно її розташувати прямо під лінолеумом;
  • рівень безпеки – плівка не є джерелом якогось небезпечного випромінювання, яке може нашкодити мешканцям чи їхнім домашнім тваринам;
  • габарити – однією з переваг інфрачервоної плівки є зовсім невелика товщина, яка складає всього лиш 0,37 мм, що дозволяє встановлювати таку теплу підлогу в приміщення без втрат у висоті;
  • нагрівання підлогового покриття – лінолеум нагрівається рівномірно без утворення теплових провалів, що забезпечує значно вищий рівень комфорту;
  • в експлуатуванні – після установки використовувати систему можна одразу ж, не потрібно чекати поки, наприклад, не висохне бетонна стяжка;
  • ціна – вартість такої системи дозволить вам суттєво зекономити, особливо в порівнянні з водяною системою опалення підлоги.

Варто зазначити, що інфрачервона плівка не любить води, тому її не можна встановлювати в приміщення з високим рівнем вологи. Також варто зазначити загальну тендітність конструкції. Зверху на плівку не можна розташовувати важкі меблі. До того ж термін експлуатації також значно менший ніж, наприклад, у алюмінієвих матів.

І все ж інфрачервона плівка є чудовим варіантом, враховуючи всі її суттєві переваги.

Як правильно вибрати інфрачервону плівку

Щоб правильно підібрати плівкову підлогу, перш за все потрібно звернути увагу на такі основні фактори:

  • габарити – плівка продається в рулонах, але ви можете нарізати її таким чином, як вам потрібно;
  • – цей показник потрібно розраховувати на м2, водночас враховується також місце розташування та особливості використання приміщення;
  • – звертайте увагу на продукцію надійних виробників, які вже багато років присутні на ринку.

Врахувавши вищезазначені фактори, ви зможете підібрати саме той варіант теплої підлоги, який буде максимально актуальним у вашому випадку.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 19)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

  • avatar
    insiweed - 11.10.2023, 14:45
    Блог сделан очень профессионально, и легко читается
  • avatar
    AmadeusNight - 11.10.2023, 15:01
    Гарний пост, двозначний ...
  • avatar
    Dorofansberg - 11.10.2023, 15:40
    Дуже пізнавально, респект
  • avatar
    Rasboev - 11.10.2023, 16:19
    соглашусь с автором
  • avatar
    VDNH_vl - 11.10.2023, 16:59
    Відмінний матеріал. Спасибі і пишіть ще, тільки картнок замало!
  • avatar
    Mann9984 - 11.10.2023, 17:06
    клас!
  • avatar
    bafomet69 - 11.10.2023, 17:54
    Видно, что автор старается сделать свой сайт для простых людей, и мне кажеться, что это у него неплохо получается.
  • avatar
    AKO_Loco - 11.10.2023, 18:09
    Корисного багато знайшла для себе
  • avatar
    Jarryjay - 11.10.2023, 18:47
    я вже писала про це в своєму блозі
  • avatar
    Barnstormer - 11.10.2023, 19:04
    Чтож, статья интересная. Давайте подисскутируем…
  • avatar
    tolstooo - 11.10.2023, 19:59
    Куль надо таких статей по-больше!
  • avatar
    Pablo777Eskobar - 11.10.2023, 20:18
    Шикарно, добавляю в закладки
  • avatar
    QuattroporteM - 11.10.2023, 20:45
    Абсолютно согласен
  • avatar
    Drtinej - 11.10.2023, 21:05
    щось в цьому є, безумовно
  • avatar
    oceanblood - 11.10.2023, 21:43
    хороший розповідь, все розкладено по полицях
  • avatar
    GSXCV3 - 11.10.2023, 22:14
    Так, досить цікава стаття.
  • avatar
    Fineya - 11.10.2023, 22:59
    я в восторге от Вашего стиля
  • avatar
    Samyrau_png - 11.10.2023, 23:00
    Це просто бомба !!!
  • avatar
    lyubalk - 11.10.2023, 23:47
    хороший розповідь, все розкладено по полицях
  • avatar
    michael_melekh - 12.10.2023, 00:11
    Help! У автора автограф можно взять?
  • avatar
    NikitaNix - 12.10.2023, 00:40
    супер оригинально
  • avatar
    humbugowski - 12.10.2023, 01:02
    Статья не однозначная - нельзя бросаться в крайности.
  • avatar
    romich51 - 12.10.2023, 01:41
    Велике спасибі, прикольно написано креативно
  • avatar
    AlV8AlV8 - 12.10.2023, 02:04
    Видно, что автор старается сделать свой сайт для простых людей, и мне кажеться, что это у него неплохо получается.
  • avatar
    Sirop777 - 12.10.2023, 02:57
    Спасибо большое!
  • avatar
    DruzjDruzishka - 12.10.2023, 03:14
    Через деякий час Ваша стаття стане популярною. Запам'ятайте мої слова.
  • avatar
    TeenageEmotion - 12.10.2023, 03:49
    Это уже далеко не новость, я об этом пару месяцев назад читал.
  • avatar
    ropkall77 - 12.10.2023, 04:07
    прочитала з задоволенням
  • avatar
    Jarryjay - 12.10.2023, 04:50
    хороша ідея.
  • avatar
    Bambaleilo - 12.10.2023, 05:09
    ИМХО сенс розкритий від А, до Я, автор вичавив все що можна, за що йому респект!
  • avatar
    sirhermann - 12.10.2023, 05:42
    Отличный материал. Спасибо и пишите еще, только картнок маловато!
  • avatar
    Vrbeens - 12.10.2023, 06:11
    Гучний заголовок і стаття норм - можна ловити траф з ПС
  • avatar
    Pollybol - 12.10.2023, 06:51
    отлично !!! Все супер!
  • avatar
    emili_7 - 12.10.2023, 07:19
    Хм… Очень даже ничего.
  • avatar
    AirMonkey - 12.10.2023, 07:42
    прочитала з задоволенням
  • avatar
    FeldwebelShetce - 12.10.2023, 08:03
    Шикарно, додаю в закладки
  • avatar
    Pintamisli - 12.10.2023, 08:48
    Мало чувств.. но красиво…
  • avatar
    dqwpb - 12.10.2023, 09:15
    Відмінний матеріал. Спасибі і пишіть ще, тільки картнок замало!
  • avatar
    luidyada - 12.10.2023, 09:49
    вот это позитив) просто класс)
  • avatar
    Fade_in - 12.10.2023, 10:10
    Сайт просто замечательный, порекомендую всем знакомым!
  • avatar
    qawasaqa13 - 12.10.2023, 10:40
    Видно, що автор намагається зробити свій сайт для простих людей, і мені кажеться, що це у нього непогано виходить.
ВВЕРХ