З чого почати декорування нового будинку з нуля?

117
496
декорування нового будинку

Ви нещодавно переїхали в новий будинок? Якщо ви нервово дивитеся на порожні стіни та порожні кімнати, ця публікація для вас. Прикрашання будинку з нуля не повинно бути складним завданням. Завдяки цим порадам у вас миттєво буде складений план дій, тож веселощі з декорування можуть початися! Ви також можете скористатись допомогою різних агенств з дизайн квартир в Києві.

Визначте свій стиль

Визначтеся із загальним баченням вашого будинку. Переконайтеся, що ви чітко визначаєте свій особистий стиль декорування та свої дизайнерські вподобання, щоб під час процесу вас не відволікали й не заплутали інші стилі. 

Якщо ви не знаєте, який у вас стиль декорування, знайдіть час, щоб зрозуміти це. Вам не потрібно замикати себе в заздалегідь визначений «стиль» фермерського будинку, бохо тощо. Але важливо розуміти, що вам подобається, а що ні, і не дозволяти чужій думці чи смаки впливають на те, як ви прикрасите свій дім.

Встановіть свою колірну схему

Коли ви чітко визначитеся зі стилем, у якому плануєте оформити приміщення (бохо, фермерський будинок, перехідний або суміш різних стилів), настав час вибрати загальну колірну схему.

Хочете, щоб речі були легкими та яскравими? Вам подобаються тепліші тони, холодніші чи яскраві кольори? Вибір одного кольору (або дуже схожих кольорів) для всіх стін у вашому домі не тільки гарантує, що ваші колірні схеми перетікають від кімнати до кімнати, але й усуває головний біль, пов’язаний із спробами знайти мільйон різних зразків фарби.

Візьміть до уваги фіксовані елементи

Стаціонарні елементи – це ті, які нелегко змінити, наприклад, оздоблення, столярні вироби та шафи. Колір вашого оздоблення і навіть колір кухонних шаф значною мірою вплине на ваш вибір дизайну.

Бажаєте яскравого, чистого сучасного вигляду для свого нового дому? Тоді вам може знадобитися яскраве, чітке біле оздобленн. Якщо ваш дім сповнений медового дуба, вам знадобиться колір фарби, який буде поєднуватися з цим та іншими меблями, які ви принесете в простір. З іншого боку, якщо у вас гарна столярна робота, ви можете підкреслити її контрастним кольором.

Визначте функцію кожного простору

Важливо, щоб ви вирішили, як кожен простір буде використовуватися, перш ніж приступити до дизайну. Іноді це не стане очевидним, доки ви не проживете в будинку деякий час. Наприклад, ваша вітальня буде просто місцем для відпочинку та перегляду телевізора? Або він також повинен функціонувати як ігрова кімната чи домашній офіс? Те ж саме для вашої спальні – це буде місце, де ви спите? Ти будеш там дивитися телевізор? Або вам знадобиться куточок для домашнього офісу?

Почніть з великих деталей, а потім додайте аксесуари

Не обов’язково всі меблі збігатися. Так, відповідний набір для спальні може бути легше знайти, ніж підібрати тумбочки, які підійдуть до вашого ліжка з м’якою оббивкою, але кінцевий дизайн виглядатиме набагато краще, коли ви матимете вигляд вашої кімнати «зібраний з часом».

Після того, як ви зібрали великі речі в кімнаті, ви можете почати розміщувати вікна, мистецтво, декоративні подушки та аксесуари. Знову ж таки, це займе час, щоб досягти бажаного вигляду чи атмосфери. Не думайте, що вам потрібно поспішати!

Ознайомлення з простими порадами, наприклад, як поєднувати та поєднувати візерунки або як стилізувати журнальний столик чи книжкову полицю, справді виведе ці аксесуари та декоративні елементи на новий рівень.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 36)

Комментарии:

  • avatar
    nngavt - 7.02.2023, 00:18
    Читаешь это и думаешь...
  • avatar
    azmbff - 7.02.2023, 00:42
    Каменты жгут! :-D
  • avatar
    HashicideSquad - 7.02.2023, 01:09
    З уводольствіем потиснув би автору руку, його сайт - диво.
  • avatar
    nihilnisi - 7.02.2023, 01:41
    просто афигенно!!!!))
  • avatar
    Intail - 7.02.2023, 02:16
    Ну жесть конечно…
  • avatar
    Alexrichgg - 7.02.2023, 02:40
    Після прочитання навіть мені тема стала цікава.
  • avatar
    AbendSonnen - 7.02.2023, 03:10
    Велике спасибі, прикольно написано креативно
  • avatar
    Leo164 - 7.02.2023, 03:53
    думки здорові, але важко читати, не знаю чому.
  • avatar
    PURPLEBRAIN42 - 7.02.2023, 04:19
    ух ты как крууууууууууутооооооо))
  • avatar
    Atom05 - 7.02.2023, 04:57
    Дякую за цікавий матеріал!
  • avatar
    BlindCandy - 7.02.2023, 05:01
    Побольше бы таких статей
  • avatar
    Yogaguruyogaki - 7.02.2023, 05:53
    Мало почуттів .. але красиво ...
  • avatar
    karut1613 - 7.02.2023, 06:18
    Мені сподобалося!
  • avatar
    SupperKrit - 7.02.2023, 06:40
    відмінно викладаєте
  • avatar
    Kazakoffm - 7.02.2023, 07:17
    Хм… Очень даже ничего.
  • avatar
    karnoobe - 7.02.2023, 07:49
    Дуже дякую. Дуже корисна інформація
  • avatar
    giznzahuyderzhis - 7.02.2023, 08:15
    Хе-хе, мій перший коммент :)
  • avatar
    Lipton228 - 7.02.2023, 08:53
    круто
  • avatar
    SeriousBlackCat - 7.02.2023, 09:02
    детальніше ласка
  • avatar
    Breithorn - 7.02.2023, 09:50
    Привіт! Пропоную обмін постовими з вашим блогом.
  • avatar
    Toni7 - 7.02.2023, 10:10
    Монетизацией лучше займитесь. А так отлично!
  • avatar
    deliciousqke - 7.02.2023, 10:55
    новость послал по инету.
  • avatar
    CyborgY - 7.02.2023, 11:15
    Благодарствую, полезная вещь.
  • avatar
    KillFork - 7.02.2023, 11:59
    Всегда приятно читать умных людей
  • avatar
    cBepx - 7.02.2023, 12:01
    Мне, например есть чем поделиться, думаю не только мне.
  • avatar
    usernames_ended - 7.02.2023, 12:51
    Великолепная идея
  • avatar
    Qewgodmodex - 7.02.2023, 13:19
    Очень понравилась ваша статья
  • avatar
    Maikboks - 7.02.2023, 13:55
    слов нет,одни эмоции
  • avatar
    Fatimel - 7.02.2023, 14:02
    Очень хороший пост! Спасибо за проделанную работу!
  • avatar
    Origaki - 7.02.2023, 14:45
    детальніше ласка
  • avatar
    Snegov_E15 - 7.02.2023, 15:06
    Классно!
  • avatar
    port_21 - 7.02.2023, 15:40
    Цікава стаття, дякую. Цікавить: чи буде продовження?
  • avatar
    Sergey_Korotkiy - 7.02.2023, 16:17
    Мне не ясно.
  • avatar
    freier_mann - 7.02.2023, 16:40
    Понял не всё.
  • avatar
    hevytank - 7.02.2023, 17:01
    відмінний приклад стоїть контенту
  • avatar
    No_One_Lives_Forever - 7.02.2023, 17:54
    Відмінний матеріал. Спасибі і пишіть ще, тільки картнок замало!
  • avatar
    MBpies - 7.02.2023, 18:03
    Знакомый стиль...
  • avatar
    bitcube1488 - 7.02.2023, 18:58
    Невероятно красиво!
  • avatar
    n0tabug - 7.02.2023, 19:12
    Нормусь
  • avatar
    MIGHTYMM - 7.02.2023, 19:40
    Очень хорошая идея
  • avatar
    nicola_666 - 7.02.2023, 20:10
    Изумительно!
  • avatar
    ptwGT - 7.02.2023, 20:52
    вирішив допомогти і Разшарив статтю в соц. мережах
  • avatar
    maydan228 - 7.02.2023, 21:14
    Цепляет, отлично написано!
  • avatar
    nuprivetsuka - 7.02.2023, 21:49
    Цікава стаття, дякую. Цікавить: чи буде продовження?
  • avatar
    adrammeleh - 7.02.2023, 22:00
    А який це движок? теж хочу блог завести
  • avatar
    BROYDYAGA - 7.02.2023, 22:43
    мысли здравые, но тяжело читать, не знаю почему.
  • avatar
    Gabriellos - 7.02.2023, 23:13
    Интересная статья, спасибо. Интересует: будет ли продолжение?
  • avatar
    BE3N0LNM - 7.02.2023, 23:53
    Чіпляє, відмінно написано!
  • avatar
    combot - 8.02.2023, 00:14
    я в восторге от Вашего стиля
  • avatar
    skygrabber - 8.02.2023, 00:47
    Ух ты :) Здорово как!
ВВЕРХ