Redmi Note 8 вже не за горами

0
9319
Redmi Note 8 вже не за горами
 Ще зовсім недавно на ринок України тільки надійшло сьоме покоління смартфонів китайської компанії Xiaomi і деякі користувачі ще навіть не встигли обзавестися чохлом на Redmi Note 7, як в соціальній мережі Weibo почали з'являтися офіційні пости від керівництва компанії про нову лінійку, серед якої особливу увагу викликає Redmi Note 8.

Однак остаточної картини і всіх характеристик виробники не видають, та й швидше за все самі ще точно не знають, так як до остаточного результату багато що може змінитися. Зовнішній вигляд пристрою ще також залишається загадкою і навіть всезнаючі виробники мобільних аксесуарів ще не пропонують чохли для Redmi Note 8.

Як показує позитивний досвід компанії Xiaomi, успішний смартфон повинен відповідати деяким вимогам:

  • Мати унікальну родзинку, чимось відрізнятися від основної маси подібних пристроїв, таким чином, його краще запам'ятають;
  • Бути доступним за ціною для цільової аудиторії - саме це демонструє компанія від лінійки до лінійки і цілком успішно завойовує все нових прихильників;
  • Мати сучасний дизайн і приємні матеріали корпусу, адже це перше, що бачить користувач при знайомстві з новим апаратом і це залишає незабутнє враження.

Таких якостей користувачі і очікують від восьмої серії Redmi, що ж стосується родзинки, нею цілком можливо, стане модуль NFC, який, за заявою компанії, буде встановлено в усі моделі наступного покоління. Як виявилося, для успішного виходу смартфона на європейські ринки, даний чіп критично важливий, так як використання безконтактних платіжних систем давно вже не розкіш, а показник зручного смартфона.

Використовуючи технологію NFC, можна з легкістю розплатитися смартфоном в супермаркеті, заплатити за хостел в подорож або ж оплатити проїзд громадським транспортом. Крім того, на смартфоні можна зберігати дані проїзних карт і стежити за їх балансом.

Процесори для нового покоління

Як показала практика компанії, використання продуктивних процесорів в бюджетних моделях смартфонів дає непоганий результат і цілком виправдано для підвищення продажів останніх. Користувачі могли помітити несподіваний чіп Snapdragon 660 в настільки бюджетний устрій Redmi Y3, що підтверджує наміри компанії, по впровадженню продуктивних процесорів в усі лінійки своїх пристроїв, включаючи бюджетні серії.  

Крім того, в мережі просочилася інформація про те, що нова бюджетна лінійка з індексом 8, буде побудована на базі Qualcomm Snapdragon 855, а це на даний момент найбільш просунутий чіп на ринку. Якщо дана інформація підтвердиться, це стане справжнім ударом по позиціях більш дорогих смартфонів конкурентів.

Навіщо смартфону Redmi Note 8 такий потужний процесор?

Крім очевидних переваг, в продуктивності і швидкості обчислювальних операцій, центральний процесор зі своїм графічним прискорювачем грають дуже важливу роль в обробці інформації з камер пристрою. Саме цей факт не дає використовувати модулі камер високого дозволу в бюджетних пристроях, тим більше, що останні тенденції диктують необхідність подвійних, а то і потрійних модулів камер.

Процесор флагманського класу дозволить уникнути практично будь-яких обмежень у використанні камер і в зв'язку з цим цілком резонно очікувати непогані показники новинки саме в цьому напрямку.

Додаткові переваги Snapdragon 855

Крім вищеописаних характеристик, топовий американський процесор є першим в світі, який отримав 5G модем, використовувати потенціал якого поки не вдасться жителям Європи, проте незабаром все може змінитися. Також даний чіп знаходиться в числі лідерів за частиною штучного інтелекту, що неодмінно добре, адже дана технологія знаходить все нові застосування і реалізується в практичних і корисних функціях для власників таких смартфонів.

Висновки про новинку

Робити остаточні висновки дуже рано, однак тенденція розвитку компанії і помітний прогрес в пристроях змушує вірити, що восьма серія, і зокрема Redmi Note 8 принесуть новий ажіотаж на ринок бюджетних мобільних пристроїв, але поки до його презентації чекати довго, а вона планується на кінець 2019 - початок 2020 року, цілком можна задовольнятися Redmi Note 7, який за свою ціну дуже не поганий.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 163)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ