Що таке металобрухт?

0
1692

металобрухт

Металевий лом (металобрухт, лом металів) - це продукти вторинної металургії, тобто металовироби, які прийшли в непридатність і утилізовані. Найчастіше металобрухт спеціально збирається в відведених для цього місцях з метою його подальшої переробки. До речі, в СПб металобрухт можна здати в пункті прийому кольорового металу «СевЗапВтор АКБ»: https://priem-metalla-spb.ru/.

Значення пунктів прийому металолому

Пункти прийому металобрухту займаються реалізацією та утилізацією брухту чорних і кольорових металів, багато пунктів прийому металобрухту пропонують послугу вивозу брухту: це пов'язано з тим, що переробка металевого брухту має велике значення в економічному та екологічному плані. При розгляді металургійної галузі стає очевидно, що обсяг споживання металів, а отже і металевих відходів, надзвичайно великий, що пояснює необхідність скорочення навантажень на металургійні підприємства, рудні родовища. Крім того, утилізація брухту металів дозволяє знищувати металеві відходи в глобальному масштабі, що дешо покращує екологічну обстановку на планеті.

Крім вивезення металевих відходів, багато компаній з прийому металобрухту здійснюють послугу по демонтажу металевих конструкцій, приймають в переробку автомобілі та ін.

Не приймають в пункти прийому брухту для здачі відходи радіоактивних і вибухонебезпечних металів, каналізаційні люки, дріт, військове обладнання та техніку і автомобілі без відповідних документів.

Металевий лом: Ціна питання

Вартість металобрухту залежить від декількох факторів: лом металів класифікується за видом металевих відходів, за фізичним станом і хімічним складом брухту, за якістю (підрозділяється на сорти). У загальному вигляді металобрухт можна розділити на лом чорних металів, брухт кольорових металів, дорогоцінний брухт.

Чорний металобрухт або брухт чорних металів. За високою вартістю можна здавати металобрухт наступних видів:

 • зі сталі та заліза побутового характеру;
 • автомобільний металобрухт;
 • залізничний лом;
 • чавунні верстати та інструменти;
 • титани;
 • ванні і котли з чавуну;
 • відходи з нержавіючої сталі.

Лом кольорових металів або кольоровий металобрухт. Він коштує дорожче і здається в пункти прийому в наступних видах:

 1. відходи обробки міді і її сплавів;
 2. алюмінієвий брухт;
 3. літаковий і корабельні металобрухт з магнію і титану;
 4. акумулятори та кабелі зі свинцю;
 5. відходи виробництв;
 6. металобрухт складних сплавів і т. д.

Дорогоцінний металобрухт або брухт дорогоцінних металів. На на вітчизняному ринку цінується наступний металобрухту:

 • ювелірні вироби з золота, срібла та платини;
 • срібні каталізатори і акумулятори;
 • апаратуру, яка містить титан й ін.
Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 190)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ