Чи варто встановлювати автомобільне газове обладнання (ГБО)?

Мир переводов : Авто
, 17:24
0
2490

гбоУ наш час стає все більше і більше автомобілістів, і всіх турбує проблема постійного підвищення цін на бензин. Деякі власники авто вибрали в якості палива газ, як більш дешевий варіант, а деякі ще відчувають сумніви з приводу установки ГБО. Причина тому - різного роду побоювання з приводу використання газу.

За допомогою київського СТО "ГБО Сервіс": http://gboservice.ua, що займається установкою газового обладнання з 2008 року і має великий досвід роботи в цій сфері, спробуємо донести до Вас достовірну інформацію про ГБО.

Багато хто боїться вибуху на підводному човні

На цей рахунок експерти запевняють, що сучасне обладнання має високий рівень захисту від витоків газу, тому ризику вибуху через ГБО - немає. В аварійних випадках при розриві магістралі подачі газу спрацьовує система захисту, відбувається відсічення, і газ з балона не надходить. Балони вибухають від зовнішнього нагріву. Згідно зі статистикою існує 3 основні причини, при яких відбуваються займання транспортних засобів:

  • Неналежний догляд за автомобілем. Порушена або відсутня періодичність необхідних ТО;
  • Скрутки, «времянки», ігнорування патьоків масла, запаху бензину. Бензин на відміну від газу легший за повітря, при достатній концентрації в підкапотному просторі та найменшій іскрі відбувається займання;
  • Неправильний монтаж. Нині це серйозна проблема. Самоучки, які мають в руках лише ключ, викрутку, молоток, мінімум знань в автомобільній електриці, нуль знань в автомобільній електроніці. Після таких горе-майстрів може статися все, що завгодно.

При роботі на газовому обладнанні двигун швидше зношується

Насправді це не так. Навіть навпаки, використання газового палива продовжує термін служби двигуна, відсутня детонація (октанове число газу від 96), бензин змиває масляну плівку зі стінок двигуна, а газ ні. Завдяки цьому, циліндри двигуна не зношуються набагато довше.

Використання газового обладнання знижує потужність двигуна

Це твердження можна назвати міфом. В даний час використовується обладнання 4-го покоління, яке дозволяє двигуну викладатися на повну потужність. Водії і пасажири не відчують різниці між поїздкою в автомобілі на бензині або газовому паливі.

Важливі переваги газового автомобільного палива:

  1. Екологічність - ось ще один плюс газового палива. У зрідженому газі немає шкідливих токсичних речовин. У багатьох країнах Європи закликають переходити на газове паливо з метою захисту навколишнього середовища і по-різному заохочують водіїв, що встановлюють газове обладнання;
  2. Звичайно ж, однією із основних переваг є доступна ціна. До того ж можна заощадити на маслі і свічках, адже в газі немає продуктів забруднення;
  3. І ще один аргумент на користь газового обладнання - універсальність, установка на будь-які автомобілі вітчизняного та імпортного виробництва. Дальність поїздки без дозаправки виростає удвічі.

Висновки

Якість його функціонування двигуна, колишня потужність, безпека, нешкідливість для навколишнього середовища і при цьому значна економія - ось, що таке газове паливо для автомобіля. Вам залишається тільки зробити вибір.

По матеріалам: СТО "ГБО Сервіс".

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 182)

Комментарии:

ВВЕРХ