ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Для чого або навіщо потрібна активація для Windows 7

2017
24
Апр
Admin
viewsПросмотров: 660         commentsКомментариев: 0

активатор windows 7Припустимо, ви купуєте перший у своєму житті комп'ютер. І ви чули краєм вуха, що в комп'ютер потрібно обов'язково встановити операційну систему, без якої він перетвориться в непотріб!

Але просто встановити операційну систему - це лише половина справи, цю систему, напиклад, Windows 7 потрібно ще й активувати! Справа в тому, що вже встановлена на вашому комп'ютері операційна система є лише демонстраційною версією. Вона дійсно встановлюється на всі продані комп'ютери, але вона буде, швидше за все, сильно урізаною і не дозволить вам робити на свому ПК всі потрібні вам операції.

Якщо ж така ОС Windows вас не влаштує, а це, швидше за все, так і буде, ви підете і купите будь-яку ліцензійну версію цієї операційної системи - але з якоїсь причини не активуєте її. І якщо ви не встигнете це зробити протягом тридцяти днів, то після закінчення цього терміну ваш комп'ютер просто відключиться! Ви не побачите ніякої картинки на моніторі, і, природно, ваша робота накриється мідним тазом. Більш того, навіть до закінчення визначеного тридцятиденного терміну на екрані комп'ютера час від часу буде виникати моторошна напис «До активації залишилося NN днів» або, що ще гірше, "Ваша копія Windows не є справжньою".

Звичайно, зараз не проблема купити на найближчому ринку піратський диск з копією Windows 7, а програму-активатор, яку можна знайти на сайті http://aktivator-windows-7.com/.

Пам'ятайте що при першому ж оновленні операційної системи ваша благополучно куплена піратська Windows 7 просто-напросто «вилетить»! Тому якщо у вас немає коштів або бажання купувати ліцензійну версію Windows 7 і активувати її, подбайте про відключення оновлень - адже перше ж оновлення розпізнає ваше піратське ПЗ!

Найприкріше, якщо ваша благополучно куплена активація ліцензійної версії Windows 7 раптом візьме і злетить. Так ось, якщо ця активація у вас злетіла або просто закінчився пробний безкоштовний період, то можна скористатися простим, надійним і абсолютно безкоштовним способом активації Windows 7 ключом.

Єдине, на чому варто загострити увагу - це на відключенні антивіруса, адже windows 7 повинна продаватися, а не використовуватися всіма бажаючими - і тому активатори windows антивірусами сприймаються як загроза. Тому потрібно уважно читати описи установки активаторів в Інтернеті і пам'ятати, що щонайменше недотримання інструкцій не тільки не дозволить ним скористатися, а й може повністю порушити роботу системи!

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 6)
Читайте также:
Некоторые особенности Windows 7
Некоторые особенности Windows 7
Как записывать образы, запуск нескольких копий одного приложения, установка на...
2012
21
Авг
Admin
Просмотров: 2455 Комментариев: 0
Популярный софт для Windows
Популярный софт для Windows
Давайте рассмотрим перечень приложений, которые должны быть у каждого его...
2013
9
Июнь
soft-la
Просмотров: 1486 Комментариев: 0

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter