Що таке PlayStation 4 Pro?

0
2198

PlayStation 4 ProУ Sony вирішили не чекати зміни поколінь і випустили оновлену версію своєї флагманської консолі PlayStation 4 Pro (це вдосконалена версія PS4). В консолі встановлене нове, більш потужне залізо, додана підтримка 4К-розширенняя і ще кілька нововведень. Пройшло 3 роки з моменту виходу оригінальної PS4, тому цілком логічно, що Sony вирішили її освіжити.

Тут дуже важливо зрозуміти, що PlayStation 4 Pro - це не ігрова консоль нового покоління, а приємний upgrade. На це компанія особливо напирає в своїх презентаціях, кажучи, що не збирається розділяти співтовариство гравців, а просто випускає консоль для тих, кому можливостей PS4 вже замало. До речі, купити PlayStation 4 Pro в Україні можна в інтернет-магазині: http://xbox.in.ua/uk/15-sony-playstation-4-ps4.

Чим Pro версія відрізняється від звичайної оригінальної?

Всередину PS4 Pro заклали нове залізо, яка дає приблизно подвійний приріст продуктивності в порівнянні з початковою версією. Ці додаткові потужності допоможуть розробникам поліпшити візуальну складову в іграх, а також частоту кадрів. Але найголовніше - вони дозволять консолі виводити зображення з роздільною здатністю 4К.

Разом з цим, проекти на PS4 Pro обзаведуться підтримкою HDR - технології, яка значно збільшує глибину кольору і контрастність. У зв'язці HDR і 4K повинні вивести графіку в іграх на новий рівень, і, якщо прислухатися до слів очевидців, все так і виходить: нові проекти на Pro-версії виглядають набагато виграшніше, ніж на звичайній PS4, а старі проекти серйозно оновлюють відчуття від гри.

Sony не збирається розділяти співтовариство гравців, а тому ексклюзивів для Плейстейшн Про не планується. Однак потужності консолі відкривають кілька цікавих можливостей.

Наприклад, в деяких іграх, на зразок Nioh, можна буде вибирати режими продуктивності і якості графіки.

Варто враховувати, що для цього вам потрібен буде 4К-телевізор. На звичайному HDTV Про-версія консолі зможе порадувати вас лише поліпшеним згладжуванням і 60-ти кадрами за секунду (що, втім, теж дуже важливо). На жаль, далеко не всі ігри будуть підтримувати 4К, обмежуючись простим апскейлом. А для вже старих ігор вийдуть поновлення, після яких ті стануть виглядати трішки краще, навіть без жодних HDR і 4К.

Що з віртуальною реальністю?

Гарнітура Плейстейшн VR і без консолі Pro-версії виглядає дуже цікаво, а в комбінації з новою приставкою стає ще кращою. Завдяки потужностям консолі вдалося підвищити розширення картинки. Різниця зі старою версією помітна неозброєним поглядом, так що якщо ви збираєтеся купувати VR-шолом від Соні, то є сенс задуматися ще і про PS4 Pro.
Для комфортної гри з VR рекомендується також обзавестися контролерами PS Move.

Побачити різницю за допомогою порівняльного відео досить складно, однак ігри у віртуальній реальності відчуваються на PS4 Pro набагато чіткіше і працюють швидше.

Чи варто купувати PS4 Pro?

Тут важливо враховувати кілька факторів. Чи є у вас 4К-телевізор з підтримкою HDR або чи збираєтеся ви купувати його найближчим часом? Якщо так, то про покупку Pro-версії PS4 безперечно варто задуматися. Така ж ситуація і з VR-шоломом: ігри у віртуальній реальності на Pro-версії виглядають набагато краще.

Ну а якщо всього цього немає і не планується, то і в новій моделі приставки теж немає особливої  необхідності, і можна обмежитися старою. Зрештою, для ігор будуть з'являтися патчі, які трохи поліпшать графіку. Все одно такої різниці, як між PS3 і PS4, найближчим часом не буде.

А якщо ж ви ще тільки збираєтеся вливатися в світ консолей, то PS4 Pro може стати відмінною точкою входу. Бібліотека ігор у неї вже значна, а підтримка 4К і VR, навіть при відсутності у вас всього цього в даний момент, може стати в нагоді в найближчі роки.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 203)

Комментарии:

ВВЕРХ