Що таке провід ПВС?

0
1946

провід ПВСУ наш час практично неможливо прожити без електрики. Кожен день ми використовуємо електроприлади і вже ніяк не можемо обійтися без проводів і кабелів.

Провід ПВС - це сукупність мідних жил середнього і малого перетину (кожна з яких ізольована), покритих зовні ПВХ оболонкою і скручених між собою. До речі, придбати його можна на сайті https://tdm-kabel.com.ua/.

ПВС досить довгостроковий в експлуатації, справно служить не < 10 років, якщо умови його експлуатації відповідають інструкції. У середній кліматичній зоні кабель ПВС досить добре витримує максимально спекотну літню і мінімально холодну зимову температуру.

Одне з найважливіших переваг використання ПВС - це оболонка. Вона зроблена з пожежостійкого матеріалу, який не горить під час пожежі в приміщенні.

Де застосовується ПВС?

Провід ПВС призначається для забезпечення електрики в електричних приладах та інструментах. Наприклад, провід ПВС застосовується в процесі забезпечення електрикою житлових приміщень (забезпечується робота пилососів, пральних машин, холодильників, кондиціонерів та ін. електроприладів), приладів для городницької діяльності та садівництва, для засобів малої механізації й ін. аналогічних приладів. Також ПВС використовують для створення шнурів подовжуючого характеру там, де напруга доходить до 380 Вольт, а також в системах 380/660 Вольт.

Крім того провід ПВС можна застосувати і для внутрішньої електропроводки в різних будівлях і приміщеннях. Для цього потрібно багатодротяні мідні жили проводу залудити в місцях підключення розеток або ж розподільчих коробок.

ПВС характеристики:

  • Він призначається для використання при допустимій температурі в межах -40 - +40  0 С;
  • При використанні межа нагрівання струмопровідної мідної жили такого кабелю становить + 70 0 С;
  • За умови поодинокого прокладення він не поширює вогонь;
  • Обов'язковим є безвідмовне напрацювання не < 5 тис год.;
  • Для стаціонарних електричних приладів напрацювання ПВС становить не < 12 тис год.;
  • В довжину він складає не < 50 м;
  • В експлуатації він служить більше 6-ти років;
  • Він стійкий до ураження пліснявими грибами;
  • Його електричний опір на відстані в 1 км становить не більше 270 Ом.
Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 200)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ