Шимкентский університет

0
1882

Якщо ви шукали вищі навчальні заклади Шимкента, то дозвольте розповісти вам про один вражаючий екземпляр. Мова піде про Шимкентський університет, у якого є переваги, якими не можуть похвалитися інші ВНЗ.

Шимкентський університетУ ньому ви можете отримати не тільки вищу освіту, а й навіть другу, чи в заочній формі. Але чому подібні установи ніколи не втрачають свого попиту? Вся причина криється в величезному попиті на отримання хорошої освіти, і звичайно ж, у відповідному дипломі.

Зараз вже досить проблематично знайти хорошу роботу, якщо ви не закінчували хороший ВНЗ. Звичайно, всюди бувають винятки, і дана ситуація цим теж не відрізняється.

А ось зайняти високопоставлену посаду не отримавши хорошу освіту у ВНЗ може бути просто неможливо. У зв'язку з тим, що на певні вакансії диплом є обов'язковою умовою на рівні громадянського кодексу.

Це все дозволяє з упевненістю сказати, що вищі навчальні заклади необхідні кожній людині, яка прагне досягти великих успіхів в сучасному житті.

Якщо ви хочете приєднатися до їх числа, то вам допоможуть ВНЗ Шимкента, які заслужено займають перші місця в сфері освіти.

Шимкентський університет

Зараз ми хочемо розповісти вам про Шимкентський університет, який ось уже на протязі 15 років є одним з найпрестижніших навчальних закладів цього міста. Він був заснований в далекому 2001-го року, і за цей час з його дверей вийшло кілька тисяч кваліфікованих і надійних експертів самих різних типів.

Тут доступний найширший набір пропонованих професії: 3 факультети (економічний, філологічний і педагогічний), 10 кафедр, 24 спеціальності бакалавра і 6 магістратури.

І не зайвим буде сказати про різноманітність форм навчання. Зараз це необхідно тому, що багато людей в силу життєвих обставин змушені поєднувати навчання з роботою, а інші і зовсім більшу частину часу перебувають в іншому місті. На вибір абітурієнту даються такі форми навчання, як:

  • Денна / очна - 4 роки;
  • Вечірня - 5 років;
  • Заочна - 3/4 року в залежності від обраної спеціальності;
  • Скорочена - 2/3 року (також в залежності від вибору);
  • І дистанційна.

Якщо вас приваблює вступ до вищих навчальних закладів - тоді Шимкентський університет чекає вашого візиту.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 196)

Комментарии:

ВВЕРХ