ПК ігри для дівчаток

0
2672

онлайн ігри для дівчат

Сьогодні ми розглянемо які є різновиди онлайн ігр для дівчаток, пограти в які ви можете на сайті moigry.net/games-for-girl-online.html. Отже:

Ігри для дівчаток на двох

Якщо у вас кілька принцес або до вашої дочки прийшли гості, то ці онлайн- ігри стануть справжнім порятунком. Вам знадобиться один комп'ютер з однією клавіатурою - зате зайняти зможете відразу двох дітей! Це нешкідливі, яскраві і дуже веселі ігри, які зроблять подружок ще ближчими, адже їм потрібно буде спільно вирішити одну поставлену задачу.

Ігри для самих маленьких

Ці розвиваючі онлайн- ігри стануть найкращими вчителями для дитини. З їх допомогою можна вивчити цифри, правильно запам'ятати кольори, навчитися прикрашати і отримати ще багато важливих навичок. Ці ігри розроблені з урахуванням реального віку дівчинки, тому ваша дитина гарантовано впорається із завданням і стане набагато розумніші за своїх ровесниць.

Ігри, де готується їжа

Покажіть своїй дівчинці, наскільки цікаво і весело займатися приготуванням їжі. За допомогою цих ігр ваша дитина поступово навчиться основам кулінарії і в майбутньому, можливо, спробує реалізувати один з рецептів. До речі, більшість з них дійсно можна застосувати в реальності, тому такі ігри для дівчаток дійсно сприятливо впливають на тих, хто їх запускає.

Ігри для дівчаток з відомими героями

Справі час, а й розважатися теж потрібно! Тому обов'язково зверніть увагу на ігри, в яких головними героями будуть Попелюшка, Рапунцель, школярки з Монстр Хай, феї Вінкс, інші казкові персонажі та представники з популярних мультфільмів. З ними набагато веселіше долати перешкоди і добиратися до переможного фіналу - такі ігри для дівчаток тренують терпіння і вчать тому, що завжди потрібно досягати поставленої мети.

Але це тільки початок списку, також можна виділити такі категорії:

  • Екшн. Ці ігри для дівчаток були створені щоб розслабитися і відпочити від повсякденних справ. Яскраві персонажі відведуть вас в прекрасні світи, де вас чекають пригоди, виконання завдань і, звичайно, ж бої зі злими силами. Збирайте предмети, обходьте стороною небезпеки - і обов'язково станете новим переможцем;
  • Догляд за собою. Макіяж, укладання, спа-салони, шопінг та інші жіночі справи перетворилися в онлайн- ігри;
  • Творчі ігри. Це розмальовки, пазли й інші розваги, які раніше були тільки в реальному світі. Тепер не обов'язково купувати ці ігри - можна запустити одну з них в своєму браузері прямо зараз, і потренуватися у виконанні основного завдання;
  • Про тварин. Ви опинитеся в одному світі з уже знайомими домашніми вихованцями, а в інших іграх поруч з вами будуть єдинороги та інші казкові істоти. Ці ігри для дівчаток особливо популярні серед малюків - вони дуже яскраві і динамічні, тому діти веселяться і одночасно освоюють такі навички, як концентрація і увага;
  • Про лікарню. Якщо ваша дитина починає говорити про те, що мріє стати лікарем, або ви просто хочете прищепити їй повагу до людей, запускайте ці ігри для дівчаток. У них багато різних сюжетних ліній, які об'єднані одним посланням: потрібно врятувати пацієнтів від болю і загрози смерті.

Як бачите, ігри для дівчаток - це ідеальний відпочинок, тому що в ньому поєднується розважальна частина з навчальними елементами.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 184)

Комментарии:

ВВЕРХ