ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Cептик: що це таке?

2016
17
Ноя
Admin
viewsПросмотров: 539         commentsКомментариев: 0

септикСептик - це спеціальна очисна споруда, яка працює без споживання електроенергії, де стічні води переробляються в відстійнику, а система підземної фільтрації виробляє розкладання безпосередньо без доступу кисню. До речі, в Росії придбати якісний септик ви можете на сайті компанії "Терміт": septiktermit.ru.

Очисні споруди можуть розташовуватися на відстані до 20 м від будівлі, брудна вода по відводах надходить в загальну ємність. Елементи, які не можуть розчинитися залишаються на дні, а за допомогою анаеробних бактерій водна частина починає бродити. Під час життєдіяльності бактерій відбувається виділення метану, для його відводу використовують трубу, встановлену на 1-2 м вище даху будівлі.

Відсоток очищення води становить від 50 до 75 %, після чого не до кінця очищена рідина витікає в грунт для остаточного очищення. Нерозчинний осад, що скупчується на дні септика, очищається насосом асенізаційної машини. Залежно від інтенсивності використання, чистку конструкції потрібно проводити від 1 разу на місяць.

Спеціалізований біофільтр

Для поліпшення якості стічних вод в систему встановлюють спеціалізований біофільтр, найпоширеніший варіант з керамзиту.

Тут стічні води можуть очищатися і аеробним способом, тобто з застосуванням кисню. Перед тим як вода потрапить в біофільтр, вона освітлюється. Потім, анаеробні бактерії розщеплюють домішки, перетворюючи їх в мул, отриманий осад на фільтрі через певний термін потрібно прибирати.

Відсоток очищення води в такій конструкції значно вище і становить близько 90 %. Як вода буде очищена, вона надходить в колодязь для переробки домішок, що залишилися за допомогою аеробних бактерій і кисню. У цій взаємодії остаточно розкладаються всі елементи. Для повного очищення рідини наступною стадією буде спуск води в грунт.

Підземна фільтрація

Найпоширеніший і самий дієвий методом очищення стічних вод - це підземна фільтрація. Для облаштування системи на місцевості потрібні шари фільтруючого піску.

Конструкція виготовляється з труб з невеликими отворами, обкладених по периметру щебенем. Така система очищення має невелику пропускну здатність і підходить для використання сімей з 2-3 чоловік.

Для збільшення об'ємів використовують додаткові фільтруючі шари з гравію і піску, із застосуванням додаткових очисних траншей.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 5)
Читайте также:
Вибропресс - что это такое?
Вибропресс - что это такое?
Вибропресcы - это оборудование, которое применяется для того, чтобы ...
2015
4
Авг
Марія Козинець
Просмотров: 1116 Комментариев: 0
Что такое комбикорм?
Что такое комбикорм?
Комбикорм являет собой смесь измельченных на дробилке таких веществ, как ...
2015
25
Авг
Admin
Просмотров: 639 Комментариев: 0
Что такое LED?
Что такое LED?
После завоевания рынка индикаторных ламп в электронных устройствах,...
2015
3
Окт
Admin
Просмотров: 647 Комментариев: 0
 1   2    3    4  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter