ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Садова альтанка - що це і для чого

2016
26
Авг
Admin
viewsПросмотров: 443         commentsКомментариев: 0

Садова альтанкаСадова альтанка являє собою невеликий будиночок, розташований на прилеглій до дачі або котеджу території. У більшості випадків її виготовляють з дерева, яке створює приголомшливий затишок і сприяє гарному відпочинку.

Однак останнім часом особливої популярності стали набувати конструкції з металу і цегли. Справа в тому, що цей будівельний матеріал дозволяє уникнути в подальшому безлічі проблем (пожежа, гниття, утворення грибка і т. д.). Тому відразу ж варто визначитися, що для вас має більше значення: краса чи надійність.

Якщо розглядати будівництво альтанок в залежності від їх конструкції, то можна виділити два види:

  1. По-перше, це дачні альтанки. Спорудити подібну конструкцію ви можете самостійно, тому що вона складається лише з основного каркасу, який необхідно обшити обраним заздалегідь матеріалом (панелями, брусами та іншим). Бажаючі зробити альтанку красивою, можуть скористатися додатковими елементами, як то решітки, кучеряві квіти і т. д. Тут ви не будете відчувати абсолютно ніяких проблем, тому що на ринку представлена величезна кількість ідей для дизайну;
  2. До другої групи можна віднести зрубні альтанки, що вимагають більш серйозного підходу до їх будівництва. В якості основи виступає зруб з міцних колод. В цьому випадку декор можливий, але більшість людей вважають за краще залишати класичний вид альтанки. Це нагадує про давно минулі роки, пробуджуючи і хвилюючи почуття.

Раніше альтанки для дачі будували з однією єдиною метою - відпочити після важкого трудового дня. Зокрема, вирощуючи овочі і фрукти, людина потребувала місця, де вона зможе перечекати полуденну спеку і випити холодної водички. Тому більшість подібних будівель нічим особливим не виділялося. Зараз же альтанки стали відігравати значиму роль в ландшафтному дизайні. З їх допомогою можна облагородити територію, зробити її більш привітною і домашньою.

Відповідно, на ринку з'явилися компанії, які готові не просто надати вам будівельні матеріали для зведення альтанки, але і запропонувати свої послуги зі складання проекту і виконання всіх типів робіт. Таким чином, якщо у вас немає бажання займатися будівництвом альтанки самостійно, а фінансовий стан дозволяє звертатися до професіоналів, краще замовляти подібні споруди у них.

Щоб б ви не вибрали, яким би шляхом не пішла, в будь-якому випадку за допомогою будівництва альтанки ви здійсните свою давню мрію про тихе відокремлене місце, в якому можна забути про всі проблеми і неприємності.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0   (голосов: 3)
Читайте также:
Словарный запас: каким он должен быть?
Словарный запас: каким он должен быть?
Среднестатистический носитель английского может оперировать в среднем 20 - 30...
2014
22
Ноя
Admin
Просмотров: 838 Комментариев: 0
Что такое
Что такое "Русское лото"
Русское лото - игра, которая заполонила весь мир. Ее, играют целыми семьями,...
2015
31
Июль
Марія Козинець
Просмотров: 949 Комментариев: 0
Що таке несесер і для чого він призначений?
Що таке несесер і для чого він призначений?
Кому не знайома ситуація необхідності скласти у валізу безліч дрібниць? Всі...
2017
26
Март
Admin
Просмотров: 623 Комментариев: 0
 1   2  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter