6 складових для успішного початку своєї справи

Мир переводов : Бизнес
, 14:58
0
2202

успішний бізнесменЩоб не стверджували творці різних бізнес-курсів і тренінгів особистісного зростання, але стати успішним підприємцем може далеко не кожен. Але якщо ви впевнені, що здатні втілити свою мрію про фінансову незалежність і благополуччя, то вам доведеться пройти випробування і проблеми, з якими більшість людей вважають за краще не стикатися.

Перш, ніж зробити крок в божевільний світ підприємництва, слід дізнатися про декілька «повинен». Якщо ви починаєте бізнес, не будучи підготовленим, готуйтеся до того, що мрія перетвориться на кошмар. Скористайтеся порадами керівника онлайн-проекту IntellFamily для переходу від вашої повсякденного рутинного життя до підприємництва, і, цілком можливо, що скоро ви станете успішною людиною.

Резервний фонд

Життя було б чудовим, якби все і завжди йшло відповідно до задуманого плану. Але, на жаль, так буває тільки в кіно, а реальне життя готове підкинути нам неприємний «сюрприз» у будь-який момент, і тоді ваші плани будуть готові піти під укіс. В такий момент вам може знадобитися фінансова «подушка», яка пом'якшить падіння. Сподівайтеся на краще, але при цьому будьте готові до того, що справи можуть піти криво і навскіс, по самому неблагополучному сценарію. Це вбереже вас від стресу і допоможе уникнути банкрутства, як на початковому етапі, так і в майбутньому. Резервний фонд допоможе вам пережити будь-які фінансові бурі.

Послідовно - до прибуткового бізнесу

У будь-якому бізнесі є злети і падіння. Занадто часто ми зосереджені на швидкому отриманні максимального результату. Відразу варто сказати, що це - вірний шлях до катастрофи. Починати треба з малого і послідовно прагнути до більшого, кожен день, покращуючи і піднімаючи свій бізнес. Це не означає, що в кожному наступному місяці буде краще, ніж в попередньому, але протягом деякого часу бізнес повинен стати рентабельним. Занадто багато підприємців, отримавши перші хороші результати, намагалися стрибнути «вище своєї голови» і результатом було банкрутство.

План перспективного розвитку

Як би добре не стартував ваш бізнес, незабаром вам буде потрібен план перспективного розвитку, щоб підняти свою справу на новий рівень. Ви можете мати саму геніальну ідею, навіть мати прогрес в справах на початковому етапі, але все одно настає момент, коли потрібен план розвитку бізнесу.

Наполеглевість

Цілком можливо, що в один, далеко не прекрасний день, під тиском несприятливих обставин вам захочеться на все плюнути і закинути підприємницьку діяльність. Це погана ідея! «Сирий» бізнес-план або помилки в маркетингу, відсутність очікуваного прибутку - це все ще не означає, що ви зазнали невдачі. Але ці чинники можуть призвести до мислення невдахи. Підприємці стають успішними тільки в тому випадку, якщо вони спочатку вирішили, що доб'ються своєї мети, незважаючи на всі труднощі і перешкоди. Ваше мислення впливає на дії, які ви вживаєте. Впевненість у своїй стратегії і наполегливість у досягненні мети залучають партнерів, які працюють з вами.

Будьте товстошкірим

Так склалося, що в суспільстві існує стійка думка, що полягає в тому, що без вищої освіти неможливо домогтися успіху і отримати «хорошу роботу». Хоча ми знаємо багатьох успішних підприємців, які довели зворотне. Для прикладу можна взяти Майкла Делла (засновник Dell Inc), Стіва Джобса, Білла Гейтса і Марка Цукерберга. Вони досягли у своєму житті того, на що більшість людей не здатні.

Навчіться ігнорувати скептиків і не намагайтеся їм пояснити, що ви робите. Зосередьтеся на створенні бізнесу і нехай вони встрибують в «поїзд» в останній момент, коли ви вже стали успішним. Настане момент, коли вам доведеться боротися з думкою і відбивати атаки тих, хто не розуміє (і, ймовірно, ніколи не зрозуміє) того, що ви робите.

Будьте цілеспрямованим і сфокусуйтеся

Якщо ви самі починаєте справу, то будьте готові, як в театрі одного актора, нести повну відповідальність за все, що робите, і за отримані результати. Одинакам завжди важко і це може відволікати увагу. Коли ви працюєте «на дядю», у вас завжди є бос, який задає необхідний напрям. Робота в колективі стримує, не дає вам почуватися самотнім і відволікатися з цього приводу.

Перед тим, як починати свій бізнес, перевірте свою сфокусованість на майбутній справі. Переконайтеся, що не будете безцільно проводити свої робочі години, які згодом переростуть в непродуктивні дні, тижні і місяці. Дисциплінуйте себе, чи не вподібнюйтеся сороці, яка реагує на блискучі іграшки, і зосередьтеся на стратегії побудови свого бізнесу.

Наступив Новий рік, прийшов час ставити нові завдання і цілі, і приймати рішення. Суха статистика говорить нам, що більшість поставлених завдань буде забуто нами протягом кількох місяців.

Висновки

Чи є у вас вже свій бізнес чи ні, ви читаєте цю статтю, тому що у вас є підприємницька «жилка». Ви думаєте інакше, ніж типовий «офісний планктон». Наявність підприємницького мислення має вирішальне значення для започаткування власної справи. Але для досягнення успіху тільки його не вистачить. Пам'ятайте, що ви повинні закласти міцну основу, якщо хочете досягти своїх цілей і домогтися справжнього успіху в житті.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 192)

Комментарии:

ВВЕРХ