Що таке електрошокер?

0
1869

ЕлектрошокерУ нинішній небезпечне час будь-яка людина бажає відчувати себе хоч трохи захищеною в яких завгодно життєвих ситуаціях. А як цього досягти? Теоретично, можна найняти власного охоронця або навіть групу подібних людей. Але де взяти гроші на подібну розкіш?! Не всяка людина може собі це дозволити.

Але рішення є. Вчені і техніки винайшли недорогу зброю для самооборони - електрошокер, який здатний нас захистити, і коштувати він буде набагато дешевше охорони.

Використання електрошокера при контакті з об'єктом впливу одноразово виводить останнього з ладу на термін від 1 до 30 хвилин (це означає знерухомлення з відсутністю свідомих активних дій) після того, як буде вимкнено електрошокер.

Електрошокер - це прилад, зроблений з використанням високих технологій, створений для особистої самооборони. Згідно із законом такий прилад може застосовуватися цивільними особами в ролі зброї самооборони за відсутності спеціального дозволу. Це означає, що будь-який громадянин РФ, який досяг 18-річного віку, має повне право придбати, носити і використовувати електрошокер без ліцензії та реєстрації. Невеликі розміри і мала вага, дають можливість носити електрошокер в кишені або ж в жіночій сумочці.

Вбудованого акумулятора вистачає не менш ніж на 200 циклів (таких, як заряд / розряд). Число розрядів електрошокера теж не менше 300, це означає, що така модель розрахована більш ніж на 60000 розрядів! Як відомо, заміну акумулятора потрібно проводити лише після 5-6 річного застосування. Для того щоб повністю зарядити або дозарядити акумулятор, потрібно включити електрошокер (при цьому загориться червоний індикатор), потім вставити шнур в гніздо, вилку потрібно увіткнути в розетку. Термін повної зарядки від мережі, наприклад, змінного струму 220 вольт складе 6 - 8 годин, а дозарядка відбувається лише за 1 годину.

Є 3 варіанти тривалості розряду:

  • короткий;
  • середній;
  • тривалий.

Короткий розряд (становить 0.5-1 сек). Він потрібен для відлякування нападаючого, він викликає у нього скорочення м'язів, а також позбавляє його бажання зробити повторний напад.

Середній розряд (становить 1-3 сек). Він викликає у людини судоми, сильний біль, валить нападника з ніг і навіть призводить до короткочасної втрати контролю над становищем.

Тривалий розряд
(триває 3-5 сек). В данному випадку відбувається втрата свідомості або навіть нерухомий шоковий стан, при цьому летального кінця не буде! Головні зони нервових закінчень - це шия, спина, а також пахова область і грудні м'язи. Хоч електрошокер і не може привести до летального результату, його необхідно зберігати подалі від дітей, вагітних жінок і важко хворих людей.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 185)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ