Яким має бути домашній одяг? Що носити вдома?

0
1571

одяг для домуНезважаючи на те, що сьогодні ми звикли набагато більше часу проводити поза домом: робота, салони краси і магазини, навіть зустрічі з друзями все частіше проводяться «на чужій території», будинок все-таки залишається важливою частиною нашого життя. А раз так, то про зовнішній вигляд забувати не варто. Не треба перетворювати будинок в кузню краси «на вихід», красивою треба бути і вдома теж, при цьому не забуваючи про комфорт. А не останню чергу в цьому відіграє одяг для дому. До речі, придбати якісний одяг для дому ви можете в інтернет-магазині: YanaHome.ru.

В домашньому одязі з фасонів торжествують піжамні штани, халати, платтячка (сукнями це не назвеш), безформні мереживні топи, шорти-вітрила і бриджі «прощай, молодість». Забарвлення в кращих традиціях мультиків про Білосніжку, але іноді трапляються і екзотичні варіанти, наприклад, карликовий леопард, чорно-білий жираф або фуксія.

Звідки береться це вселенське зло? І як з ним боротися? Як не дати розчуленню себе поплутати і не накупити рожевих штанів, набивних кошенят і всяких інших «миленьких, затишних, домашненькое дрібничок»? Давайте розберемося!

Шукаємо коріння зла

20-30 років тому з домашнім одягом все було просто: це була або уніформа №1 «халат жіночий розпашний», або набір «парадних» речей, які втратили парадний вигляд. Останнім часом халати стали списувати в утиль разом з килимами і радянським кришталем, але нової стратегії не з'явилося. Точніше, з'явилися цілих три, але все однаково непродуктивні:

  • Домашній одяг повинен бути м'яким, комфортним і затишним, тому давайте носити плюшеві штани і все, що не шкода;
  • Домашній одяг повинен бути сексуальним, ми ж повинні бути красивими для наших чоловіків;
  • Домашній одяг повинен бути практичним, ми ж в ньому годуємо дітей і миємо посуд.

Розбираємося, чого ж ми все-таки чекаємо від домашнього одягу

Принципи у виборі домашнього одягу повинні бути рівно такі ж: якщо у вас пріоритети у виборі для casual одягу виглядають як 40 % зручність, 30 % краса, 30 % ціна, сміливо використовуйте його для на домашнього одягу.

Щоб було зрозуміліше, розберемо конкретні пункти, які відмінно застосовуються для всього одягу, крім домашньої:

  1. Відповідність обстановці. Більш-менш широко відомо, що в офісі банку треба бути в костюмі, а в клуб на підборах. З домом такого все має бути відповідність обстановці. Одяг для дому має мати такі якості, як: невимушеність, відповідність одягу інтер'єру, універсальність;
  2. Відповідність іміджу. Тут все просто: якщо ви більше любите романтичні спідниці і сукні, вдома ви будете себе почувати органічно саме в них. Якщо ви по життю панк, ви знаєте, що робити, ну і так далі;
  3. Відповідність погоді. Тут тільки один коментар: подумайте про утеплення! Точніше, згадайте, як в останній раз надягали на себе будь-який светр, аби зігрітися.

Замислюємося

Хорошу їжу для роздумів дають фотографії в домашній обстановці. Чи відчуваєте ви себе в потрібному одязі в потрібному місці? А якщо порівняти з фотографіями з прогулянок, чи один це стиль? Принагідно варто задуматися про домашнє взуття, про те, чи варто купувати спеціальні речі для дому та про те, наскільки вам взагалі важливо, у що ви одягаєтеся вдома.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 182)

Комментарии:

ВВЕРХ